در کشمیر مردم تراشه با کتاب ماسک برای کسانی که در قرنطینه

داوطلبان در کشمیر هستند پنوماتیک با کتاب و اقلام بهداشتی و ماسک برای کمک به حدود 3000 افرادی که در قرنطینه به دلیل COVID-19 شیوع.

Sheikh al ard صاحب گلشن کتاب, آغاز توزیع کتاب رایگان از هزینه. “این یک تلاش برای کمک به باز کردن درهای دانش به روشنگری اذهان قرنطینه شدید جمعیت در این زمان,” او گفت: هندو.

با توجه به J&K اداره آمار و ارقام وجود دارد 2,928 افراد زیر صفحه اصلی قرنطینه و 71 در بیمارستان قرنطینه که در روز سه شنبه. بیش از 1000 چنین مردم از جمله دانش آموزان با سفر تاریخچه به COVID-19 تحت تاثیر کشورهای جدا شده در هتل های مختلف آموزشی و مجتمع های که شده بود به قرنطینه مرکز در هفته گذشته.

کسانی که در قرنطینه شامل تعدادی از زنان مسافران و دانش آموزان است. “حدود 700 جعبه نوار بهداشتی تحویل داده شد به تمام امکانات قرنطینه مسکن زنان و دانش آموزان رایگان از هزینه گفت:” سرینگر شهردار Junaid Azim Mattu.

یک درایو مجزا راه اندازی شده است انتخاب کنید تا به سطل زباله از قرنطینه مرکز. “آن را که جدا شده مهر و موم شده و به طور جداگانه برای حمل و نقل به تفکیک روزانه,” او اضافه شده است.

برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد برای چند لایه ماسک در J&K, دو غیر دولتی سازمان Athrout-کشمیر و Ehsaas اعتماد بین المللی باید شروع به ساخت تجهیزات حفاظت شخصی است که باید برای پزشکان در برخورد با COVID-19 بيمار.

“ما تصمیم گرفته اند به صورت ماسک به صورت فله. داوطلبان می تواند کمک به در دوخت آنها گفت:” Athrout عضو بشیر Nadwi که سازمان های غیر دولتی آغاز شده است و با استفاده از تلفن همراه سیستم آدرس عمومی مردم را آگاه از اقدامات احتیاطی باید گرفته شود برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

بسیاری از دانش آموزان ساخته اند ویدئوها در مورد چگونگی ساخت ماسک و آپلود انجام آن را به خودتان راهنماهای در رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر