در Kollywood, بیمه است نه اولویت

تامیل صنعت فیلم که صرف چندین کرور در بازیگران’ پاداش تمایل به سفت شدن آن رشته کیف پول وقتی که می آید به خرید پوشش بیمه برای پروژه های خود را. تنها 30-40 ٪ از 200 به علاوه فیلم که منتشر شده هر سال کامل بیمه بسته است. بقیه فقط تجهیزات خود را و کلید بازیگران اعضای بیمه شده است.

مرحله نوپای

کارشناسان در این فیلم صنعت بیمه اشاره می کنند که وقتی که می آید به بیمه تامیل صنعت فیلم است که هنوز هم در مرحله نوپای. “تنها چند تولید بزرگ خانه ها در تامیل صنعت هستند و عملکرد مانند بالیوود وقتی که می آید به بیمه اما نکته این است که نسبت بیمه در فیلم در مقابل تعدادی از تولیدات رفتن در طبقات بسیار دلگرم کننده می گوید:” Sumant Salian, کسب و کار سر داد بیمه کارگزاران خصوصی محدود است. او افزود: “ما همچنین شاهد سنگین قیمت مذاکره بدون اهمیت دادن به سازش در پوشش. بیمه گر که لازم نیست یک کتاب بزرگ اندازه قطعا نمی تواند راحت به پوشش گسترده.”

 

با توجه به Shreeraj Deshpande, Chief Operating Officer, آینده, Generali هند بیمه می گوید در مقایسه با فیلم بمبئی در صنعت که اقدام به خرید بیمه را پوشش می دهد همه جنبه های (package policy) در فیلم تامیل صنعت است که هنوز هم گرفتن. “در ابتدا بیمه در نظر گرفته شد به عنوان یک بار در این فیلم با بودجه و تولید کنندگان بسیار مردد به بیمه. در حال حاضر با بودجه تامیل فیلم تا آمدن آنها باز به انتخاب فیلم های بیمه و حتی پرداخت حق بیمه بالا” آقای Deshpande اشاره می کند.

محبوب سیاست در میان فیلم سازان در تامیل نادو یکی را پوشش می دهد که لغو شاخه ها و صدمات از بازیگران که شامل بازیگران اصلی و مدیران و خدمه و شامل پوشش می دهد مانند آسیب به مجموعه مسئولیت های عمومی و غیره. امروز عمده تامیل فیلم از ویژگی های طیف وسیعی از عناصر مخاطره آمیز مانند موتور سیکلت/ ماشین مانع از دعوا و فیلمبرداری در مکان های خارجی از این رو بیمه یک فیلم به خصوص بزرگ-بودجه فیلم تبدیل شده است مهم است.

خدمه سمت چپ

“اما فیلم تامیل صنعت بسیار به ندرت می دهد اهمیت بیمه برای مردم از جمله stuntmen فیلمبردار, مهمان نوازی, تیم, محل, مديران, و غیره. وجود دارد که سیاست های نگاه به توزیع کنندگان’ از دست دادن درآمد اما این آمار در میان مردم در Kollywood گفت:” مدیر عامل و مدیر عامل شرکت بیمه دیگری شرکت که نخواست نامش فاش شود به عنوان او تا به امضا قرارداد با تولید کنندگان.

همچنین به عنوان خوانده شده | بیمه شاخه استثنا و نه هنجار

آقای Sumant توضیح داد که به طور کلی این فیلم بسته بیمه های گرفته شده توسط تولید خانه را پوشش می دهد تمام خدمه از جمله نور و دوربین مرد ناشناس اساس بیمه تصادفی. “بیمه کتاب قانون می گوید اگر شما بیمه خدمه خود را در یک unnamed اساس بیمه باید اعلام تعداد خدمه در حضور در هر نقطه از یک روز داده می شود به طوری که وجود دارد این است که تحت هیچ بیمه یا بدون بیمه, وضعیت,” او گفت:. “ما شاهد سیاست های بیمه که در آن تعداد افراد بیمه شده در یک unnamed اساس به نظر می رسد ناکافی و همچنین ارزش بیمه هر فرد کم است” اضافه شده آقای Sumant.

تولید کنندگان صحبت کرد که به هندو گفت که بزرگترین نگرانی آنها در حالی که ساخت یک فیلم از بازیگر سرب و حقوق و دستمزد خود را. پس از آن می آید پرداخت از مدیر. مگر اینکه از آن است که بودجه فیلم تولید کنندگان گفت که آنها نمی خواهد از شرط مقدار در بیمه.

“ساخت یک فیلم است نه آسان – از پیش تولید تا پس از تولید آن شامل بسیاری از ذینفعان. و جدا از تولید کنندگان مانند من وجود دارد افراد دیگر که او نیز سرمایه گذاری پول خود را. بنابراین در نظر گرفتن نیازهای بیمه نود همه این افراد گفت: یک تولید کننده است که در صنعت برای بیش از دو دهه.

همچنین به عنوان خوانده شده | در ‘هند 2’ تراژدی: چگونه امن است آن را به کار بر روی مجموعه ای از Kollywood فیلم ؟

“حتی امروز 20-30 ٪ از معاملات در این صنعت هستند در سیاه و سفید,” او اضافه شده است.

چند سال پیش چند خانه های تولید سعی در ساده کردن فیلم های بیمه و فیلم بودجه توسط طناب زدن در کارشناسان مالی و حتی حسابداران.

“آن کار نمی کند. تولید کنندگان و در اینجا طرز فکر مختلف است و نمی خواهد آن را دوست دارم هنگامی که یک خارجی در مورد امور مالی” این تهیه کننده اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید