در مستند, حیدرآباد, کلاسیک, رقص, آموزش دیجیتالی

به عنوان مستند در ادامه یک پیشنهاد برای جلوگیری از رمان Coronavirus pandemic, کلاسیک, رقص معلمان در حیدرآباد اقامت در ارتباط با دانش آموزان خود را از طریق کلاس های آنلاین. آن را آسان تر است برای نوازندگان, خوانندگان و نوازندگان برای برگزاری اجراهای زنده و یا شرکت در کلاسهای آنلاین اما آموزش رقص یک چالش است. در اینجا, کلاسیک, رقص Yamini ردی Vyshnavie Sainath Yagnesh و Kiranmayee Madupu به اشتراک گذاشتن تجارب خود را.

خروجی خلاق

Yamini Reddy teaching her students at home

Yamini ردی آموزش دانش آموزان خود را در خانه | عکس های اعتباری: توسط آرایش

رقصنده Yamini ردی اکراه پیوست دیجیتال آموزش حوزه. “من علاقه از کلاس های آنلاین اما در این وضعیت آن است که ما خروجی خلاق,” او می گوید. پس از چند آزمون و خطا کلاس ها, جلسات در زوم برنامه آغاز شد و با دانشجویان ارشد و در حال حاضر جوانان نیز پیوست. “هر کس با انگیزه خود و خود منظم به تمرین رقص خود را. به طوری که آنها نیاز به یک معلم حضور به آنها را به عمل به آن باعث بهبود استقامت خود را نگه می دارد و آنها را از نظر جسمی و ذهنی فعال است.”

رویکرد او بود به منظور توسعه یک روش آسان به طوری که یادگیری آنلاین نیست و به چالش کشیدن برای شاگردان. با کمی تحقیق و تدریس او اقتباس به پلت فرم های دیجیتال. “من در زمان برخی از زمان برای درک و پیدا کردن یک پلت فرم که در آن دانش آموزان من قادر به دیدن من و من قادر به آنها را به وضوح ببینید. رقص است که در مورد گوش دادن و نمی توان آموخت آنلاین راه شما را در خود کلاس ها به طور منظم.”

او جلسات آنلاین برای یک ساعت که در آن او می آموزد آنها یک قطعه با mudras. “آنها به عنوان تمرین خود به خود من را مجبور به انجام خیلی بیشتر از مشق شب تصور کنید که در آن آنها می تواند به اشتباه با مراحل است.” وجود دارد برخی از لحظات خنده دار بیش از حد در طول کلاس های آنلاین. Yamini سهام “بر روی صفحه نمایش گاهی اوقات سر قطع و گاهی پای خود را. من به طور مداوم به آنها بگویید برای تنظیم به طوری که من می توانید ببینید خود سر و صورت است.” هنگامی که این کلاس ها بیش از گروه 10 دقیقه طول می کشد برای استراحت و لذت ببرید قبل از اینکه آنها را قطع. Yamini تماس کلاس های آنلاین یک پل موقت. “این کلاس های آنلاین خوب برای من نیز آن را به عنوان نگه می دارد من مشغول است; آنها خانواده من هستند و من از دست دیدن و صحبت کردن به آنها.”

به علامت Ramnavami

  • آیا شما یکی از کسانی که از دست رفته است در رفتن به کنسرت ها و اجراهای? در اینجا این است که یک چیزی کمی برای بلند کردن روح خود را در طول این مستند. Yamini ردی جشن Ramnavami در 2 آوریل در 6.30 pm توسط telecasting کوتاه ضبط عملکرد خود را از ‘Tulasidas Ramayan’ طراحی توسط پدر و مادر و تجارت رجا و رادا ردی. سازمان دیده بان آن را در Yamini ردی کانال یوتیوب https://www.youtube.com/
  • کاربر/yamrd82

در خانه با رقص

Vyshnavie Sainath شیفت به طور منظم بین زوم و گوگل Hangouts برای اتصال به دانش آموزان خود را. “مزیت بزرگ آموزش آنلاین این است که بسیاری از amma را (رقصنده Rajeshwari Sainath) دانش آموزانی که باید حل و فصل در خارج از کشور وصل.” روزمره وجود دارد پنج دسته سه بار در هفته به جای رقص کلاسیک علاقه مندان از طریق مناطق مختلف. پیوست او عضو تیم Jayalakshmi Narayanan اواز یا موسیقی دو نفری به اشتراک گذاری صفحه نمایش — از دسته ای آموزش adavus و کمی پیشرفته بخش برای یک گروه حد عالی رساندن خود alaripu, jati swaram و varnams.

او در ابتدا نگران از نحوه کلاس های آنلاین را خاموش. “اگر چه بچه ها مشتاق آنها را در صفحه نمایش نگاه کنید و به راحتی پریشان. من به آمده تا با روش های مختلف به آنها را به تمرکز در روی صفحه نمایش.” یکی از Vyshnavie دوستان در حال پیوستن به جلسات آنلاین از آلمان است. “او مضطرب فعلی سناریو و زندگی با ترس. در حال حاضر با اتصال از طریق رقص او احساس مثبت و با انگیزه است و می داند که او تنها نیست. او به نظر می رسد به جلو به یک ساعت جلسه.”

با بسیاری از برنامه های کلاسیک هنر Vyshnavie امید برای ایجاد زمان واقعی تجربه برای دانش آموزان است. “من با در نظر گرفتن بازخورد از کسانی که امضا کرده اند در کلاس های آنلاین به طوری که من می توانید آن را به یک دانش آموز به معلم سفر و نه فقط آموزش رقص آنلاین. من می خواهم برای دیدن چگونه من می تواند در دسترس به آنها را بر اساس زمان واقعی و رشد با آنها را در سفر خود را.”

اتصال از طریق رقص آنلاین به ارمغان می آورد یک تجربه متفاوت است. “ما احساس می کنیم ما همه در خانه هستند و آن را نیز یک گام بزرگ برای زبان هنر است.”

آسان به ساقه ویدئوها

سه روز قبل از شروع Janata مقررات منع رفت و آمد رقاص Kiranmayee Madupu به نام یکی از دانشجویان ارشد خانه به ساقه یک جلسه رقص. “ما از ارسال این رقص ویدئوها به 35 دانش آموزان به طوری که آنها می توانید تمرین,” او می گوید. Kiranmayee ترجیح می آموزش از طریق واتساپ ویدئوها بیش از زوم یا اسکایپ به عنوان آنها بدون هیچ زحمتی رایگان و آسان تر به ساقه. “دانشجویان سازمان دیده بان و یادگیری و زمانی که آنها در عمل پدر و مادر خود شلیک فیلم های خود را و ارسال آن را به من به طوری که من می تواند به بازخورد” او می گوید.

Kiranmayee Madupu with her student

مادر یک هشت ماهه نوزاد Kiranmayee احساس می کند این فیلم ها بهترین راه برای همیشه در ارتباط ماندن با دانش آموزان خود را عمدتا بین سنین 6 و 12 سال است. او همچنین از ارسال سری از ویدئوها در Instagram. “به این بچه های کوچک پدر و مادر نقش عمده ای بازی با بازی های ویدئویی من و سپس ارسال به تصویری که آنها به ضرب گلوله در خانه. آن را ممکن است کامل نباشد اما معامله بزرگ است برای ایمن ماندن در خانه. این یک تغییر خوشایند برای پدر و مادر که رشد در این برنامه به نگه داشتن آنها را مشغول است.” او اذعان می کند رقص سنتی نمی توان tutored. “همین دلیل است که آن را طول می کشد تلفات. در غیر این صورت ما نمی خواهد که بسیاری از مدارس رقص در وهله اول. یکی از نیاز ‘gurumukham’ — یک معلم در مقابل شما به شما بگویم چه چیزی اشتباه است. ما در حال از دست رفته در آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید