در شکوه سبز, زمینه, مستند, بلوز, دمیده, دور

در زمانی که مستند و پس از آن محدود باز 1 و 2 تقریبا ‘neutralised فعال سیاستمداران سابق MLA Shakunthala T. شتی کردم خودش درگیر در فعالیت های کشاورزی به طور دقیق در نشاء برنج شاخه در بر می گیرد.

نمایندگی پوتور مونتاژ حوزه در Dakshina کانادا منطقه دو بار در سال 2004 و 2013, 73 ساله شتی گذشته زیاده روی در برنج کشت در سال 1995 قبل از مزارع برنج از خانواده شوهرش تبدیل شد به arecanut مزارع. “در عین حال من فعال در بخش کشاورزی فعالیت پرورش arecanut نارگیل, کوکا و دیگر محصولات ما در زمینه های” او گفت هندو.

تغییر محل اقامت خود به Kutthar نزدیکی Mangaluru سه سال پیش پس از خلاصی از خواص در پوتور خانم شتی شد و رفت بین Kutthar و پوتور در تعقیب او فعالیت های سیاسی قبل از مستند تحمیل شد. “با این حال من محدود به چهار دیوار خانه و غیر فعال شد,” او گفت:.

زمانی که او شنیده ام آیش مزارع برنج از مادر خانواده در Bolyaguthu نزدیکی Kutthar بود و آماده بودن برای کشت برنج این kharif نجومی خانم شتی هدر رفته هیچ زمان پیوست و او عموزاده. چند بستگان که از بمبئی برگزار شد و برگشت با توجه به مستند بیش از حد پیوست کشت کار, او گفت:.

در حالی که برنج شاخه در حال حاضر آمد تا خانم شتی پیوست پيوند کار در هفته گذشته. از برداشت ساقه به پیوند آنها را در slushy زمینه های سابق MLA کار کرده همراه با بستگان و دیگر کارگران. “این یک تسکین بزرگ برای من است و تمام مستند خستگی از بین رفت” او گفت:.

با وجود COVID مربوط به محدودیت های خانم شتی در تلاش است تا در تماس با رای دهندگان و حزب کارگران است. “من وجود دارد در پوتور به ترتیب تماشای KPCC جمهور D. K. Shivakumar است تحلیف به تازگی” او گفت:.

شکل سیاسی حرفه ای در BJP تحت قیمومیت Urimajalu Ram Bhat خانم شتی رو انتخاب به مجلس در BJP بلیط در سال 2004. او در این رقابت به عنوان یک نامزد مستقل در سال 2008 زمانی که حزب را تکذیب کرد, بلیط خود را از پوتور و از دست داد. او پیوست کنگره در سال 2013 و موفق بود اما از دست به BJP را Sanjeev Matandoor در سال 2018 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>