در نه متوالی افزایش قیمت بنزین و دیزل با ₹5/لیتر و ₹4.87/لیتر

قیمت بنزین در روز دوشنبه بود پیاده 48 paise در هر لیتر و دیزل با 23 paise یک لیتری به عنوان شرکت های نفتی برای نهمین روز متوالی تنظیم نرخ خرده فروشی در خط با هزینه های پس از پایان یک 82 روز وقفه در رای تجدید نظر.

قیمت بنزین در دهلی بود که پیاده به ₹76.26 در هر لیتر از ₹75.78 در حالی که دیزل نرخ افزایش یافته و به ₹74.26 یک لیتری از ₹74.03 با توجه به اطلاع رسانی قیمت های نفت دولتی شرکت های بازاریابی.

نرخ های افزایش یافته در سراسر کشور و ایالتی به ایالت متفاوت است بسته بروز محلی مالیات بر فروش و یا مالیات بر ارزش افزوده.

این نهمین روزانه افزایش نرخ در یک ردیف پس از شرکت های نفتی در ماه ژوئن 7 دوباره تجدید نظر در قیمت ها در خط با هزینه های پس از پایان یک 82 روز وقفه.

در نه افزایش قیمت بنزین بالا رفته توسط ₹هر 5 لیتر و دیزل توسط ₹4.87 یک لیتری.

یخ در نرخ تحمیل شد در اواسط ماه مارس به زودی پس از دولت پیاده وظیفه مالیات غیر مستقیم در بنزین و دیزل به ساحل تا منابع مالی اضافی.

نفت PSUs هندی نفت پارسیان (IOC), بهارات نفت پارسیان با مسئولیت محدود (BPCL) و Hindustan Petroleum Corp Ltd (HPCL) به جای عبور از روی وظیفه مالیات غیر مستقیم افزایش به مشتریان تنظیم آنها را در برابر سقوط در نرخ خرده فروشی بود که موجه به دلیل سقوط جهانی قیمت نفت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید