برای Sandip Pradhan که در زمان بیش از به عنوان مدیر کل ورزش اقتدار هند (SAI) در ماه اوت گذشته چالش های بسیاری از عبارتند از: از شناسایی استعدادهای درخشان در مردمی به تولید المپیک medallists. در رسانه ها مصاحبه او جزئیات مراحل گرفته شده به منظور توسعه فرهنگ ورزش و بهبود عملکرد رقابتی. او همچنین نگاهی واقع بینانه چشم بیش از این امور پیش از بازی های المپیک 2020 که در آن P. V. Sindhu Bajrang Punia مانو Bhaker و Neeraj چوپرا, در میان دیگران خواهد بود با هدف گرفتن بر روی سکو. گزیده ای:

شما می توانید شروع به اشتراک گذاری نظرات خود را در هند ورزش به طور کلی و المپیک در خاص ؟

در بازی های المپیک وجود دارد دو موضوع — مدال و چشم انداز. همچنین حمایت از بازیکنان است. من به یاد داشته باشید در سال 2016 ماموریت کمیته المپیک (MOC) و سریع-آهنگ ساز و تنظیم شد. در آن زمان به وجود آمد این بود که کمی دیر تا آنجا که فرآورده های نگران بودند. تحت ریاست [سپس DG] Injeti Srinivas هر چه بازیکنان می خواستم داده شد. متاسفانه نتیجه [دو مدال] بود و نه متناسب با هند بالقوه است. ما در حال بهتر شدن است.

چگونه می توانم شما را در توکیو 2020?

ما می خواهیم به ارائه یک امکان واقعی. زیرا لحظه ای که کسی می گوید: “انتظار من این است که 20 مدال’ می آید و آن را از یک فرد مسئول این پیام است که می رود این است که ما ممکن است به 20 مدال. سپس ما می گویند 10 مدال بنابراین انتظار عمومی این است که 10 مدال. من فکر می کنم در کشور ما بسیار ضروری است که به مردم دقیقا همان جایی که ما ایستاده است. شاید ما باید یک برآورد محافظه کار و فراتر از آن به جای افزایش انتظارات مردم فراتر از چیزی است که احتمالا نه دست یافتنی در این بازی های المپیک است.

دیگر نظریه که مورد بحث ما با فدراسیونها [ورزش های ملی فدراسیون] است از احتمال یک مدال. وجود دارد ورزشی که در آن روز خاص و حتی جهان شماره 1 ممکن است برنده مدال. ما باید به ارزیابی در مورد چه صورت است و چقدر احتمال برنده شدن است. در مورد شنا یا دو و میدانی اگر کسی از بالا به سه در جهان وجود دارد احتمال بالا یک مدال. در ورزشی مانند تیراندازی حتی اگر شما شماره هشت احتمال در آن روز خوب است در حالی که [احتمال] یک شماره 1-2-3 گرفتن یک مدال نیز بالا است.

چه به شما می گویند در مورد هند ورزشی فرهنگ ؟ چگونه می توان توسعه یافته ؟

بیایید درک است که برتری در بازی های المپیک و فرهنگ ورزشی متفاوت هستند. شاید در دراز مدت فرهنگ ورزش منجر به برتری در بازی های المپیک است. برای مثال اگر مردم در این کشور علاقه مند به بازی kho-kho, کبدی, فوتبال یا کریکت وجود دارد یک مقدار عادلانه از فرهنگ های ورزشی, اما که ممکن است منجر به برتری در بازی های المپیک است. در ابتدا شما نیاز به انجام یک ورزشکار نیازهای اساسی و سپس ما می توانیم بحث در مورد فرهنگ ورزش است.

چگونه می توانم به شما در رسیدن به ؟

برای که شما نیاز به ایجاد مدارس و بچه ها که متوجه آن است که مهم است به بازی برای تناسب اندام و شیوه زندگی است. آنها باید متوجه باشید که بازی می تواند به شما ميدهد. و حتی اگر هیچ امرار معاش وجود دارد اما قهرمانی یک بچه می خواهم به تقلید از آن است. این قهرمانان ساخته شده توسط رسانه ها. آن را نمی تواند انجام شود توسط دولت یا رسانه ها یا شرکت ها به تنهایی آن را باید به جامعه تلاش کنند.

که در آن دقیقا انجام ورزش های ملی فدراسیون در این روند ؟

ما هرگز تا به حال یک مشکل با یک NSF را در دراز مدت هدف. مسئله این است که از سرعت که ممکن است متفاوت باشد. فدراسیونها باید نقش بیشتری در هدایت یک بازیکن — که در آن او می تواند رسیدن به آنچه که هنجارها از ورزش است. بالا عملکرد مدیران (HPDs) در NSFs کار بسیار نزدیک با تاپ (هدف المپیک تریبون طرح). انتخاب ورزشکاران در MOC است در توصیه NSFs و یا تحقیقات انجام شده توسط تیم ما.

چگونه می توانم به شما اعتصاب تعادل بین حمایت شایسته ورزشکاران و حمایت از ورزش یا تیم هایی که رتبه بالا به اندازه کافی است ؟ مانند وضعیت هندبال در بازی های آسیایی به عنوان مثال…

این دو چیز متفاوت هستند. یکی بلند مدت برای المپیک و از سوی دیگر مشارکت خاص در مسابقات. آن است که دولت تصمیم به آمده تا با برخی از هنجارهای برای مشارکت و اینکه آیا برای دادن تسهیلات. همچنین اگر ما به ارسال تنها شش یا هشت این بدان معنا نیست که ما نمی خواهد در صندوق دیگر فدراسیونها. موضوع مشارکت در مقابل مدال همیشه وجود دارد خواهد بود. مگر اینکه ما برای اطمینان از مشارکت ما نمی مدال در دراز مدت. اگر ما بودجه نیست هاکی پس از اتمام 12th, در, لندن, آن را نمی خواهد باید به موقعیت فعلی. برای روشن شدن مشارکت در چند رشته رقابت است و دولت حق. در چشم انداز بزرگتر ما نمی توانیم پول مورد نیاز به صندوق نخبگان ورزشکار منحرف شد به صندوق سفر از هندبال تیم است. من فکر نمی کنم که مورد بود.

می گویند SAI استعداد پیشاهنگی را شناسایی 10 ساله. چه اتفاقی می افتد ؟

ما Khelo هند استعداد طرح توسعه است که در آن دوم-آماده سازی سطح در آمده است. که در آن شما در شناسایی استعدادهای جوان و داماد آنها را برای یک دوره به طور متوسط هشت سال. برای هر یک از رشته ما را ساخته اند یک استعداد توسعه و استعداديابي کمیته. این سای کمیته های; بسیاری از اعضای خود را در حال آرجونا و Dronacharya awardees با یک نماینده از فدراسیون و شاید یکی از سای. ما را شناسایی کرده اند 20 رشته و تهیه یک لیست از بازیکنان با استعداد. پس ما باید معتبر آکادمی — اجرا توسط SAI, دولت, دولت و یا خصوصی [بدن]. یک بار یک بچه با استعداد شناسایی شده است ما به او یک گزینه برای پیوستن به یک آکادمی خود را انتخاب است. لحظه ای که او می کند ما به ₹5 لاخ هر سال به آکادمی برای آموزش کودک شود. جدای از آن ما به پول اضافی به فردی بازیکنان گران قیمت ورزشی مانند تیراندازی است. حدود 2,700 ورزشکاران در حال حاضر شناخته شده که در مورد 1300 در حال حاضر در معتبر آکادمی. این سیستم ما در حال تلاش برای ساخت. ارتش, ورزشی, موسسه Gopichand فرهنگستان P. T. Usha فرهنگستان JSW پایه و اساس همه معتبر است. این یک فرآیند بدون درز.

چگونه می توانم شما را ردیابی آنها در طول این دوره ؟

ما استخدام HPDs برای پیگیری عملکرد از جمله ورزشکاران است. ما همچنین شناسایی بسیار خوب مربیان و عملکرد مدیران متعدد ورزشی است. آنها بازدید از این آکادمی و نهایی علوم ورزشی و ارزیابی پروتکل برای هر رشته. این ارزیابی را باید دو قسمت ? فیزیکی و رقابت است. ما همچنین در حال توسعه ملی ورزش های مخزن سیستم که باید جداگانه بازیکن آکادمی سیستم های اطلاعاتی. بازیکن اطلاعات بخش خواهد شد که عملکرد رقابت و علوم ورزشی و تناسب اندام. هنگامی که آن آماده است و بازیکنان در آکادمی مورد نیاز خواهد بود به ها داده های خود را و می توان ردیابی از هر نقطه.

گام دیگر را به شما معرفی ؟

ما در ساختمان جدید خوابگاهها استخدام متخصصان و سرآشپزها و بازخورد به طور کلی این است که کیفیت مواد غذایی قابل ملاحظه ای بهبود یافته است. Khelo هند در حال حاضر به دنبال در SAI, دولت, دولت نخبگان و خصوصی آکادمی به همان اندازه و به عنوان یک فرد شما باید این گزینه که آکادمی برای رفتن به. ما درخواست آکادمی خصوصی برای افزایش ظرفیت خود را. این Prakash Padukone آکادمی در حال آمدن است تا با 150 تخت مسکونی خوابگاه آوریل. اگر یک بچه می خواهد برای رفتن به یک آکادمی خصوصی از آن است که برای من و یا مدیر منطقه ای را از خواب بیدار کنید و سعی کنید و مطابقت با امکانات.

چگونه شما خود را حفاظت از ورزشکاران چیست ؟

ما یک مرکز تماس برای همه ما سای آموزش و مراکز معتبر آکادمی ما دریافت بسیاری از تماس های تلفنی و ما نیز اقدام بر روی آنها. به تازگی ما اخراج یک مربی است. وجود تحمل صفر برای آزار و اذیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی