رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خود جلب کرد در سرسخت حمایت از حزب جمهوری خواه روز چهارشنبه به شکست بدترین تهدید و در عین حال به او سه ساله ریاست جمهوری برنده تبرئه در مجلس سنا در روز استیضاح به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است.

تنها سوم آمریکا رهبر تا کنون قرار داده شده در دادگاه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به آسانی شکست تلاش برای اخراج او را از دفتر برای داشتن بە دنبال کمک از اوکراین برای تقویت خود در سال 2020 دوباره انتخابات تلاش کنند.

با وجود مواجه شدن با شواهد قوی خواهان وفادار ماند و محشور اکثریت آرا به حذف رئیس جمهور از هر دو اتهام — 52 به 48 در اولین و 53 به 47 در دوم — در حال سقوط به مراتب کمتر از دو سوم فمن مورد نیاز برای محکومیت.

“دو سوم سناتورهای حاضر نداشتن تلفظ او را به جرم سنا adjudges که مخاطب دونالد جان مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور ایالات متحده است و نه گناه به عنوان متهم گفت:” رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز که ریاست دادگاه.

یک جمهوری خواه سناتور رامنی دیرین تهمت دشمن را به خطر انداخته کاخ سفید خشم به رای در کنار دموکرات ها در تعداد برای اولین بار گفت: آقای ترامپ بود “گناه از یک هولناک سوء استفاده از اعتماد عمومی است.” او رای دادند نه گناه برای دوم.

حکم هرگز واقعا در سوال از مجلس نمایندگان به طور رسمی استیضاح آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه دسامبر پاک کردن یک مانع عمده برای رئیس جمهور به طور کامل شیرجه رفتن به مبارزات انتخاباتی خود را برای انتخابات مجدد در ماه نوامبر.

آقای ترامپ تا به حال بارها و بارها رد پروب به عنوان یک “جعل” و “شکار ساحره” اما استدلال او این حق را به عنوان رئیس جمهور به فشار حالی که امتناع مطابق با کنگره احضاریه برای شهادت و اسناد و مدارک.

‘برای همیشه لطفا برای استیضاح’

دموکرات ها بودند نژند اما تعجب نیست پس از شدید 78 روز خانه بررسی است که با آن مواجه عمومی و تردید و فشار بالا stonewalling از کاخ سفید است.

پیش بینی احتمال دارد حزب, خط, در, رای, توسط سناتور دموکرات مجلس نانسی پلوسی بارها و بارها گفت که هر آنچه که اتفاق افتاده آقای ترامپ خواهد پیوستن دو قبلی رئیس جمهور به عنوان قیری با “استیضاح” برچسب.

رای گیری بسته سیاسی فصل است که بسیاری از دموکرات ها بوده است و تمایلی به وارد کنید.

خانم پلوسی در اصل رد فشار اوایل سال گذشته به استیضاح آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بر شواهد گردآوری شده توسط سپس مشاور ویژه رابرت مولر که او تا به حال مانع از روسیه انتخابات دخالت بررسی است.

اما نگرانی آن است که سنگین خطر سیاسی برای دموکرات ها کمتر از دو سال قبل از انتخابات ملی ذوب شده پس از اتهامات جدید ظاهر در ماه اوت که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تحت فشار اوکراین برای کمک های خود را برای سال 2020 مبارزات انتخاباتی.

هر چند تردید از همان ابتدا که آنها برنده خواهد بود حمایت از جمهوری خواهان مجلس سنا بررسی انباشته با سرعت شگفت آور شواهد قوی برای حمایت از این اتهامات است.

شواهد نشان داد که از اوایل سال 2019 آقای مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل خصوصی رودی جولیانی و سیاسی متحد سفیر اتحادیه اروپا گوردون Sondland بودند طرح ریزی برای فشار کیف برای کمک به لام دموکرات ها از جمله آقای تهمت بالقوه 2020 رقیب جو بایدن با باز کردن تحقیقات به آنها.

آدام شیف که چراغ خانه تحقیقات گفت: این واقعیت است که آن را پس از آقای مولر را بررسی نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 تا به حال به طور فعال به دنبال کمک از روسیه مجبور دموکرات ها به عمل می کنند.

“ما باید می گویند به اندازه کافی — به اندازه کافی! او خیانت امنیت ملی ما و او را به انجام این کار دوباره” آقای شیف استدلال در طبقه سنا این هفته است.

“او به خطر بیافتد انتخابات ما و او را به انجام این کار دوباره” آقای شیف گفت.

رانده شده توسط hate

آقای تهمت مدافعان دیده نمی شد به عنوان تضعیف آمار گردآوری شده توسط آقای شیف را پروب و چندین سناتور جمهوریخواه اذعان کرد او اشتباه است.

اما وکلای او و سنا مدافعان استدلال اساسا که آقای تهمت رفتار نمی شد فاحش به اندازه کافی برای استیضاح و حذف.

و با اشاره به دسامبر خانه استیضاح رای کاملا در امتداد خط حزب آنها رنگ آن را به عنوان یک تلاش سیاسی برای “از بین بردن رئیس جمهور” در انتخابات سال — این استدلال که رای دهندگان باید مجاز به تصمیم آقای تهمت سرنوشت.

“نفرت خود را از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کور کرده شما به آشکار است. این است که در مورد حفاظت از کشور این است که در مورد از بین بردن رئیس جمهور” جمهوری خواه سناتور لیندزی گراهام گفت: قبل از رای گیری.

“تنها راه برای این برای پایان دادن به همیشه است رییس جمهور برای گرفتن رای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی