این COVID-19 ترساندن ساخته شده و تاثیر آن بر 73 نسخه از Shriram Shankarlal جشنواره موسیقی نیز هست. مشارکت مردم کم بود در مقایسه با سال های گذشته اما چاشنی نوازندگان بودند در جریان کامل.

فوق العاده tabla همراهی هند هنرمندان برتر شد و یکی از نکات برجسته این جشنواره است. آن آغاز شده و با پنجاب gharana توان Pt. Yogesh شمسی که همراه bed and go apartments میهر sitariya Niladri کومار در اولین روز از این جشنواره است. نگه داشتن خود را از همراهی در پارامترهای مورد بررسی توسط Niladri, شمسی همسان sitarist افکار کاملا.

Niladri آغاز شده بود با یک aalap در raga Bageshwari, تحت تمرکز بر روی آهسته مشتاق meends در هر دو kharaj سیم. Gats در Rupak و سپس نوجوانی, طالع ارائه طیف گسترده ای از بوم برای کشف laya. هر دو کوچکتر بداهه به جای استادانه ساختار دیگر قطعات نگه داشتن سرعت از کنسرت محکم بسته شده است. سپاسگزار از خود کارشناس و بسیار موسیقی, همراهی, Niladri بعد مشترک “من برش های کوتاه من drut gat به بازی دیگر jhala بیش از حد معمول به عنوان من می خواستم به مزه مزه شگفت انگیز خود را “na dhin dhin na” theka کمی طولانی تر است.”

Bhairavi bandish

Pt Shubhankar Banerji

Pt Shubhankar Banerji

Pt. Suresh Talwalkar با Pt Ulhas Kashalkar مثل همیشه لنت حساس پشتیبانی می کند. خود را تعاملی jodi به ارمغان می آورد بهترین در هر یک از دیگر. وقتی Pt Kashalkar سنگ راگا Bihagada متاسفانه سیستم صوتی بود و نه تنظیم و صدای او را تقویت نمی شد در بهترین حالت آن است. با این حال, خود, ارائه, از raga Bahar ترکیب “Kaliyan سنگ karta زنگ زد raliyan” بود به سادگی الهی است. اما مقاومت د قطعه از کنسرت او بود Bhairavi bandish در حافظه های استاد Vilayat خان سالگرد مرگ. Pt. Subhankar Banerji که به همراه استاد امجد علی خان نشان داد او در مجموع تسلط خود را بر tabla اما دوباره در درون پارامترهای تعیین شده توسط استاد. در هر دو Rageshwari ترکیب Zila کافی و انعقاد Bhairavi, Banerji با ظرافت و خویشتن داری.

چهارم قابل توجه tabla بازیکن در این جشنواره بود بسیار جوان Ojas Adhiya که به همراه هر دو Rakesh Chaurasia در فلوت و استاد رشید خان.

Vidushi Shubhra گوآ شد علاوه بر خوش آمدید به این جشنواره است. او یکی از نادر زن آگرا gharana شارحان و سبک آواز باقی مانده خالص محدود به gharana. شروع با راگا Chayanat او سنگ دو khayals سپس ماهور قبل از حرکت بر روی راگا dr widad بهار که در آن او خواند پیچیده ترکیب Pt Dinkar Kaikani “aayee dr widad کی بهار”. او نتیجه گیری هولی نشان داد او تسلط بر thumri. او تمرکز در ایجاد خلق و خوی به جای نمایش آوازی مهارت و بیش از ارایش به عنوان بسیاری از جوان شارحان thumri تمایل به انجام در حال حاضر است.

علاوه بر این دیگر به جشنواره افتتاحیه dhrupad کنسرت توسط دربنگا gharana برادران Prashant و Nishant Mallik. Bhuvanesh Komkali منظم در این جشنواره به نظر می رسد بهتر است هر سال است. Manjiri Asnare Kelkar با او بی عیب و نقص جیپور Attrauli آموزش رندر فوق العاده Basanti قیدار امضا raga از gharana.

این جشنواره با نتیجه فوق العاده تلاوت توسط استاد رشید خان. او خواند راگا Shudha Sarang و سپس نقل مکان کرد به راگا Madhmad Sarang, آواز خواندن یک ترکیب Ustad Inayat Khan. آواز با عشق و شور و دخالت کنسرت بود اتصالات آخر به یکی از دهلی نو مورد علاقه موسیقی کلاسیک جشنواره است.

زیر سایه coronavirus

این یک احساس عجیب و غریب به عنوان یکی وارد Bharatiya کالا کندرا زمینه. موسیقی خبره’ متوسط بود که چک در دروازه. یکی بود دستور به استفاده از دست sanitiser قبل از حرکت در داخل. هنگامی که در داخل یک کشف کرد که روی صندلی قرار داده شد و در فاصله یک پا از یکدیگر است. وجود دارد برجسته قرار داده شده قابل حمل دست حوضه شستشو در نزدیکی صندلی. این نگاه از محل, اما ایمنی اولویت بود.

وجود دارد ‘baithak’ صندلی در همه به عنوان برگزارکنندگان توضیح داد که آن را غیر ممکن بود برای اطمینان از فضای کافی بین مردم است. چند نفر از مخاطبان عینک ماسک صورت و وجود دارد قابل مشاهده vivadi سور وقتی کسی عطسه!

Shankarlal جشنواره موسیقی تنها رویداد موسیقی کلاسیک در دهلی نو بود که لغو شد به دلیل Covid-19 ترساندن. کسانی که به تعویق افتاد شامل Dhrupad جشنواره بیلوارا جشنواره و زیستگاه صبح Ragas کنسرت که.

همیشه طنز Rakesh Chaurasia تشکر از برگزارکنندگان برای دعوت از او را به انجام به عنوان “آن را به او بهانه ای برای ترک خانه”. استاد امجد علی خان اختصاصی کنسرت به تمام افرادی که تا به حال از دست داده و زندگی خود را به این ویروس است. استاد رشید خان درخواست رفاه مخاطبان خود را در طول کنسرت و از آنها خواست به او بگویید که برای جلوگیری از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی