در Telangana, مخالفت با خواسته های همه-نشست

احزاب مخالف در روز چهارشنبه خواستار آن شدند که وزیر K. چاندراسکار رائو تماس برای یک نشست به دیدگاه ها و پیشنهادات خود را در حال انجام اقدامات امداد و مستند وضعیت در دولت و قرار دادن یک ترکیب مبارزه با ویروس.

رهبری Telangana پرادش کنگره کمیته (TPCC) رئیس جمهور N. Uttam Kumar Reddy رهبران مختلف احزاب مخالف ملاقات در نمایشگاه جامعه و در مورد وضعیت فعلی است. Telangana TDP جمهور L. Ramana, TJS جمهور M. Kodandaram مصرف کننده امور Chada Venkatreddy سابق MP V. Hanmanth رائو و Cheruku Sudhakar حاضر بودند.

آنها در مورد مسائل مختلف به خصوص مشکلات فقرا طبقه متوسط و کارگران از unorganised بخش و کارگران مهاجر. آنها آماده یک لیست طولانی از خواسته ها و به چند پیشنهاد به دولت است.

صحبت با خبرنگاران آقای Uttam Kumar Reddy گفت که سانتی متر اعلام کرده بود در 23 مارس که رایگان 12-کیلوگرم برنج به ازای هر نفر و ₹1,500 هر خانواده خواهد بود با توجه به جیره دارندگان کارت در سراسر Telangana اما آن است که هنوز برای رسیدن به همه سود حتی پس از 24 روز. او می خواستم به می دانم که اگر دولت مرکزی منتشر شده بود 5-کیلوگرم برنج به BPL خانواده و اگر 12-کیلوگرم اعلام شده توسط سانتی متر شامل آن 5 کیلوگرم. آقای Ramana به دنبال یک کاغذ سفید در این دولت وضعیت مالی در حالی که Cheruku Sudhakar می خواستم دولت به تمرکز بر روی بهبود خون ذخایر.

این Telangana BJP از دولت خواست برای فراهم کردن غذا و سرپناه به نمرات از کارگران مهاجر سرگردان در اینجا. دولت بی جی پی رئیس جمهور Bandi سانجی خواست دولت برای کاهش محدودیت عرضه برای حرکت آزاد کشاورزی و تولید برای کمک به کشاورزان است.

او همچنین اشاره کرد که رهبران حزب و کارگران شده است در خط مقدم در ارائه مقررات ضروری به فقرا. در همین حال یکی از رهبران ارشد K. Laxman نظارت توزیع 6000 لیتر آب میوه بسته به کارکنان شهرداری در شمال منطقه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>