در این زمان یک Vizianagaram خانواده و توزیع مواد غذایی برای 150 روزمره

با بسیاری از افراد باقی مانده در داخل خانه به دلیل کرونا بیماری همه گیر ناشی از مستند چند در حال آمدن به خیابان گسترش کمک به نیازمندان و افراد destitutes و حیوانات گرسنه برای یک تاریخ و زمان آخرین هفته است.

برای مثال با وجود مشکلات در تعامل با آشپز آنها قادر به تهیه مواد غذایی خود را به غذا گرسنه است. پرسنل پلیس که در حال گرفتن اقدام جدی علیه افرادی که رومینگ در خیابان ها بدون هیچ دلیل معتبر هستند اما استقبال اعضای سازمان های خیریه و انجمن های مختلف.

تغذیه گرسنه و خدمت

Vizianagaram منطقه Telaga Samskshema Sangham جمهور Pallanta Venkata راما رائو و اعضای خانواده خود را در حال آماده سازی مواد غذایی برای حدود 150 نفر در هر روز. به خوبی بسته بندی مواد غذایی بسته های همراه با بطری های آب در حال توزیع به destitutes کارگران مهاجر و دیگران رشته در Vizianagaram. “من پیش بینی کرده بود مشکل بزرگ برای بسیاری از مردم در طول سه هفته, تحریم. من ذخیره مقدار زیادی از کالاهای ضروری. با حمایت از اعضای خانواده و همسایگان ما در حال آماده سازی مواد غذایی روزمره است. این سرویس به من می دهد مقدار زیادی از شادی. من امیدوارم که دولت نیز توزیع مواد غذایی بسته برای افراد سرگردان در بخش های مختلف منطقه گفت:” آقای راما رائو به زبان هندو.

Moroever هند Red Cross Society (IRCS) و CV Nagajyoti خیریه اعتماد به طور مشترک تهیه غذا بسته به نیازمندان در سریککولم. IRCS رئیس P. Jaganmohana رائو گفت: میوه ها و بطری های آب عرضه شد, به پلیس پرسنل بهداشت کارگران و دیگران که مشغول هستند و در گسترش خدمات به مردم در این زمان بحرانی.

مراقبت از حیوانات بیش از حد

نه نادیده گرفتن دیگر اعضای قلمرو حیوانات, حیوانات, رفاه, سازمان, سبز, رحمت, اعضای تیم در حال ارائه مواد غذایی به خیابان سگ abondoned گاو و گاو و دیگر حیوانات. “بسیاری از مردم استفاده می شود به ارائه مواد غذایی به کسانی که حیوانات در روزهای عادی. اما آنها مجبور شدند به در خانه. بنابراین ما درگیر تیم های ویژه برای ارائه مواد غذایی و آب برای آن دسته از حیوانات گفت:” رئیس اجرایی K. V. Ramanamurthy.

سریککولم مقامات که مورد ستایش قرار داد آن سازمان خواست دیگر سازمان های خیریه به جلو آمده و به گسترش حداکثر کمک به افراد نیازمند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید