در زمان کاهش شغل استراتژیک گروه مشغول استخدام برای 2021 بنگال انتخابات

است 2021 بنگال مجمع انتخابات بزرگترین کار حرفه ای ژنراتور در COVID-19-آمار – و پول – دولت در بازار کار?

همچنین به عنوان خوانده شده: بالا بنگال سلامت رسمی می میرد مشکوک COVID-19

I-PAC و ملت با Namo (NWN) دو گروه استراتژیک, در حال استخدام برای TMC و بی جی پی به ترتیب علاوه بر strategising انتخابات است. در حالی که I-PAC عمدتا استخدام برای بنگال و تامیل نادو سنجی NWN است, استخدام, برای غرب بنگال و بیهار. کار پست قرار داده شده در گروه های مربوطه’ پورتال و همچنین سایت های شبکه های. سیاستمداران و کارشناسان انتظار افزایش در شهری طبقه متوسط شغل برای اولین بار در سال آینده بنگال انتخابات.

دیجیتال و اکوسیستم

هند شاهد افزایش در مشاغل مختلف متصل به استراتژی ساخت تبلیغات و بازخورد در انتخابات اما نه در دولت و انتخابات. West Bengal قبلی انتخابات در سال 2016 با بیش از 6.5 کرور رای دهندگان تا حد زیادی در مبارزه در مدل سنتی از عملکرد گذشته مبارزات و نامزد مشخصات. در حالی که این عوامل وجود داشته باشد یک عامل جدید و تکامل یافته است. آن است که به تاثیر رای دهندگان رفتار با استفاده از اکوسیستم دیجیتال و ترکیب آن با حزب در زمین بسیج. این کمک می کند گفت: چاندرا Kumar Bose, BJP نامزد در 2019 Lok سبها انتخابات برای جنوب کلکته صندلی و سابق تاتا گروه مدیریت حرفه ای.

“این استراتژیک پیشنهادات باید یک پایه و اساس. به من گفته شد سعی کنید و شکل را در برخی مناطق سازماندهی Ram Navami تظاهرات و غیره. من تحسین نارندرا اما من باور نمی کنم در تمام این Hindutva ایدئولوژی. اما من متوجه شدم که آنها توصیه من به درستی گفت:” آقای بوز بزرگ برادرزاده Netaji Subhash Chandra Bose.

Psychographics

در حال حاضر که در آن و چه به شکل کلید برای پیروزی در انتخابات در سطح جهان است. آن است که بر اساس یک مدل — psychographics — طراحی شده توسط شرکت بین مبارزات سیاسی, مشاوره, انگلیسی, شرکت کمبریج Analytica (CA) است.

“Psychographics است که درک درستی از شخصیت. شخصیت درایوهای رفتار و رفتار را تحت تاثیر قرار چگونه شما رای” گفت: CA بنیانگذار الکساندر هیچ کس پیش از آن.

CA متهم شده بود استخراج میلیون ها نفر از اطلاعات خصوصی از Facebook به مطالعه رفتار تاثیر رای دهندگان در آمریکا در سال 2016 و Brexit کمپین نیز در همان سال است. انگلیسی, پخش کانال 4 ادعا در آن 2018 فیلم در کالیفرنیا که سازمان استخدام شد و در سال 2014 هندی ملی انتخابات است.

“هنگامی که هند شرکت ها, استخدام, اطلاعات تحلیلگران و متخصصان از IITs و IIMs به تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی کاربران رفتارها در غرب بنگال یا تامیل نادو آشکار است که آنها در حال تقلید از یک مدل در حال حرکت تنظیم شده توسط CA در سال 2016 و اطلاعات Propris است که شناور توسط CA کارکنان به هدایت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 کمپین گفت:” صاحب ویژگی های کار شرکت مشاوره در خواست نامش فاش نشود.

در سال 2020 I-PAC به مجموعهای از مشاغل است. تبلیغ بر روی وب سایت خود و سایت های شبکه های آن است, استخدام زیر شش سر — تجزیه و تحلیل و فناوری, دیجیتال, طراحی و تصویری کمپین رسانه ها در میدان عمل و دیدگاه های راهبردی علاوه بر تامین مالی حقوقی و منابع انسانی است. عمدتا سیاسی شرکت مشاوره است, استخدام, برای انتخابات آینده در غرب بنگال و تامیل نادو.

900 حرفه ای استخدام

I-PAC رئیس Prashant Kisor گفت که سازمان استخدام کرده بود حدود 900 حرفه ای در بنگال.

برای NWN بسیاری از تبلیغات برای بنگالی سازندگان محتوا برای رسانه های اجتماعی خود را عمودی مثل Facebook که در آن گروه بسیار فعال است. علاوه بر وجود شغل برای مشاوران سیاسی در هر دو بیهار و بنگال. BJP خودی گفته است که وجود دارد و بال دیگر به دنبال پس از “برنامه ریزی استخراج اطلاعات از داده های نقاط هوش مصنوعی و داده ها تجزیه و تحلیل ترافیک.” “انتظار می رود آنها را به استخدام به صورت جداگانه,” او گفت:.

بر خلاف I-PAC بی جی پی که بیشتر مشتاق به جذب “اختصاص داده شده فعالان در حالی که I-PAC تمایل به دریافت بیشتر حرفه ای” بازار کار محقق گفت.

‘کارآموزی برنامه’

به NWN با این نسخهها کار به طور فعال در کالج ها و دانشگاه ها و استخدام کارورزان به طور مستقیم. قرار دادن تلفن از سنت دگرجنسباز, کالج, کلکته, به تازگی اعلام کرد که ‘کارآموزی برنامه’ با NWN خود در Facebook صفحه. شرکت کنندگان گفته شد که آنها “داده خواهد شد و شغل خود را بر اساس عملکرد کارورزان.”

اما با وجود چنین استادانه تعامل حرفه ای, برنده شدن در انتخابات هند وابسته به “زمینه سطح عملکرد” آقای بوز گفت.

“چرا من از دست رفته به TMC? چون من نمی تواند و یا نمی تواند قرار داده تا عوامل در بیش از 670 از 2,033 غرفه در جنوب کلکته حوزه. که یکی از عوامل,” او گفت:.

این استراتژی های مدیریت و سیاستگذاری تنها می تواند در انتخابات هند اگر آنها تکمیل فعالیت و عملکرد مردمی سطوح کارگران است. “اگر یک حزب قرار نمی چکمه بر روی زمین هیچ چیز کار خواهد کرد و من در مورد نقطه” آقای بوز به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>