سنگاپور می تواند حبس تا شش ماه اگر آنها عمدا ایستاده نزدیک به شخص دیگری تحت سخت قوانین جدید جمعه اعلام کرد برای متوقف کردن گسترش coronavirus.

شهر-دولت معرفی کرده است یک سری از اقدامات جدید برای مقابله با ویروس از جمله بسته شدن میله و سینما و همچنین ممنوعیت رویدادهای بزرگ است.

A researcher works in a lab at the Duke-NUS Medical School, which is developing a way to track genetic changes that speed testing of vaccines against the coronavirus disease (COVID-19), in Singapore on March 23, 2020.

یک محقق با این نسخهها کار در یک آزمایشگاه در دانشگاه دوک-NUS دانشکده پزشکی است که در حال توسعه یک راه برای پیگیری تغییرات ژنتیکی که سرعت تست واکسن در برابر بیماری کروناویروس (COVID-19) در سنگاپور در 23 مارس سال 2020 است. | عکس های اعتباری: ایسنا

یک گام با هدف حصول اطمینان “اجتماعی-فاصله” – کلید روش استفاده می شود در سراسر جهان برای توقف گسترش بیماری مسری – ممنوعیت افراد ایستاده کمتر از یک متر (سه پا) از هم جدا در برخی از تنظیمات.

مردم محروم از عمد ایستاده بیش از حد نزدیک به شخص دیگری در یک صف و یا نشستن بر روی یک صندلی کمتر از یک متر از فرد دیگری در یک محل عمومی با توجه به مقررات.

کسانی که به جرم شکستن قوانین به صورت یک حبس تا شش ماه و حداکثر جریمه Sg$10,000 (US$7,000).

داده ها: داده های بیمار از سنگاپور و کره جنوبی نشان می دهد جسمی فاصله تنها گزینه است

Seats are taped up to encourage social distancing, due to the outbreak of the coronavirus disease (COVID-19), at a food center in Singapore, on March 25, 2020.

صندلی ضبط تا برای تشویق اجتماعی فاصله با توجه به شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در مرکز مواد غذایی در سنگاپور در 25 مارس سال 2020 است. | عکس های اعتباری: ایسنا

صاحبان کسب و کار نیز نیاز به اقداماتی مانند قرار دادن صندلی ثابت نیست به روی زمین حداقل یک متر از هم جدا, و مطمئن شوید که مردم خود را حفظ فاصله زمانی که صف.

آنها با همان مجازات اگر یافت می شود که به قوانین است.

سنگاپور شناخته شده برای داشتن یک کم نرخ جرم و سختی رویکرد به قانون و به منظور معرفی سختگیرانه تر محدودیت هایی پس از افزایش عفونت های آورده شده از خارج از کشور.

وزارت بهداشت و درمان گفت: در اوایل این هفته که “ما باید پیاده سازی سخت تر و امن فاصله اقدامات در حال حاضر برای به حداقل رساندن فعالیت ها و قرار گرفتن در معرض”.

شهر-دولت گزارش کرده 683 virus عفونت و مرگ دو نفر اما برنده ستایش برای آن رویکرد و تا کنون اجتناب از رفتن به مجموع مستند.

به سرعت در حال گسترش همه گیر آلوده شده است بیش از نیم میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 23,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر