در ویروس-آمار اسپانیا سابق LaLiga جناح Toni Dovale دون سفید کت

کارگر ماهر فوتبالیست Toni Dovale قرار دادن چکمه های فوتبال خود را به یک طرف و تضعیف به یک داروساز کت سفید در خط مقدم مبارزه با کروناویروس در اسپانیا.

29 ساله داروسازی فارغ التحصیل سابق و سطح بالا ورزشکار بوده و در حال بازی فوتبال برای یک تایلندی, باشگاه بود اما از دیدن خانواده اش در اسپانیا زمانی که COVID-19 همه گیر در زمان نگه دارید.

بنابراین او تصمیم گرفت به زمین با استفاده از مطالعات که او در عین حال برای قرار دادن به عمل با توجه به شور و شوق خود را برای فوتبال است. “من واقعا در بسته بندی کیسه های من برای رفتن به عقب زمانی که همه چیز رو پیچیده” Dovale گفت.

محدودیت های مسافرتی

محدودیت های مسافرتی به دام افتاده Dovale در زبان مادری خود لاکرونیا در ساحل اقیانوس اطلس منطقه گالیسیا که در آن او خود را آغاز فوتبال حرفه ای با نزدیک Celta Vigo.

اگر چه Dovale همچنین تکمیل تحصیلات دانشگاهی خود را در داروخانه, چهار سال پیش, او تا به حال هرگز در واقع مشغول به کار در این زمینه است.

در حال حاضر با دنیای ورزش در برزخ فوتبالیست متوجه زمان رسیده بود به استفاده از مطالعات خود را برای کمک به میهن خود.

“من در حال بازی در آسیا از داروخانه های مختلف وجود دارد و من هرگز در اسپانیا به اندازه کافی بلند به کار” او گفت:. “با فوتبال متوقف شد و سفر ممنوع با خودم گفتم: ‘برخی از تجربه عملی و انجام کمی خود را’.”

‘ترس’

Coronavirus است ravaging اسپانیا با مرگ و میر بیش از 4800 و برخی از 64000 ثبت شده از موارد عفونت است. امید وجود دارد البته با حدود 10 ، 000 نفر در حال حاضر درمان این ویروس در Spains به صورت چند رسانه ای به مشتریان

“ما واقعا ترسناک وضعیت. کسانی از ما از کار کردن با مردم می ترسند و افرادی که برای مشاوره به ما می ترسند بیش از حد” می گوید Dovale که مشغول به کار در داروخانه های اجرا شده توسط خانواده اش.

او دستکش, اما هیچ ماسک و به نظر نمی رسد آماده به از دست دادن لبخند خود را هر زمان به زودی.

“همه ما می دانیم که ما در معرض این است که یک بیماری همه گیر و یک وضعیت پیچیده است,” او می گوید. “اما همه ما می دانیم که بیش از حد رفتار ما در شرایط پیچیده تعریف می کند که ما که هستیم و برای من من نیاز به قرار دادن ترس برای خود من ایمنی به یک طرف و کمک در هر راه که من می توانم.”

“وجود دارد کمبود بسیاری از چیزهایی که ما در حال مبارزه برای دریافت به اندازه کافی از چیزهای ساده مانند دماسنج, پاراستامول, دستکش و دست و ژل و می گوید:” Dovale.

Dovale بازی های برگزار شده است, فوتبال اسپانیا پرواز بالا باشگاه لگنس و گرانادا ورزشی شهر کانزاس در ایالات متحده و همچنین بنگالور در هند سوپر لیگ قبل از حرکت به تایلند.

“در حال حاضر من همان هر کس دیگری که من در خانه پریدن از روی مبلمان” او جوک. “من در شروع 7 صبح و من با استفاده از هر آنچه که من می تواند از جمله بطری های آب و چیزهای شبیه به آن. سپس من را به طبقه پایین داروخانه.”

“من امیدوارم که این عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و که من می توانم بازگشت به فوتبال بازی دوباره. در حال حاضر هر چند همه چیز در هوا و من هیچ ایده زمانی که ورزش را دوباره رفتن بیش از وجود دارد (در آسیا) و یا هنگامی که ما اروپایی ها اجازه خواهد داشت به حتی سفر دوباره” او می گوید و اضافه کرد: “من هیچ نظری ندارم که چگونه این است که برای حرکت به. اجازه دهید فقط امیدوارم که آن را بیش از همه به زودی و من می توانم به زندگی عادی بازی فوتبال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید