در پی افزایش موارد مگا COVID-19 تسهیلات به آمده تا در پونا در اواسط ماه اوت

پونا دولت های منطقه در روز پنج شنبه گفت که یک ادم تنومند و بدقواره COVID-19 مرکز مراقبت های ارائه شده در این شهر Balewadi منطقه بود به احتمال زیاد به آمده تا اواسط ماه اوت است.

حاکی از این است که 10 روز مستند در این منطقه به پایان رسید که در روز پنج شنبه, کمک کرده بود, شناسایی COVID-19 موارد Saurabh رائو افسر وظیفه ویژه (OSD) در بخشی از کمیسر دفتر گفت: 800-تخت تسهیلات را سهولت کمبود تخت در بیمارستان. او همچنین گفت که در این منطقه شد و در حال حاضر تست حداکثر تعداد نمونه در کشور است.

“این ادم تنومند و بدقواره تسهیلات خواهد شد که 200 ICU و 600 اکسیژن تخت. ما انتظار داریم این روند تکمیل شود بین 15 آگوست و 20. در ده روز گذشته و بهره گیری از مستند پونا مدنی بدن موفق به آماده سازی 4,000 تخت (بدون اکسیژن). ما همچنین از افزایش ظرفیت در Dalvi, Naidu و ساسون بیمارستان. به عنوان بسیاری از 70 تخت ICU اضافه خواهد شد در ساسون فردا و در جولای 31, بیمارستان را 870 تخت تا از آن در حال حاضر ظرفیت از 220” گفت: آقای رائو.

آقای رائو و منطقه جمع آوری نیروی دریایی Kishore Ram روشن است که عمده اطلاعات اختلاف بین پزشکی بولتن صادر شده روزانه توسط دولت عمومی وزارت بهداشت و دولت های منطقه به حال منجر به آشفتگی گسترده است که تعداد موارد فعال در پونا به مراتب بالاتر است.

به عنوان در هر منطقه دولت داده پونا 61,944 موارد از آنها 23,100 فعال بودند در حالی که وزارت بهداشت داده ها قرار می دهد این رقم در بیش از 40 ، 000.

“این اختلاف در درجه اول به علت خطا در ورود اطلاعات. تعدادی از بیمارستان های خصوصی در حال به روز رسانی و اطلاعات خود را پس از ترخيص از بیماران به دلیل که تعداد زیادی از بیماران دریافت منعکس شده به عنوان ” فعال در امور پزشکی بولتن. به عنوان این است که یک غیر متمرکز سیستم معیوب اطلاعات در حال رفتن به ICMR سایت که متصل از طریق ‘امکانات نرم افزار’,” آقای, رم, روشن, و اضافه کرد که در پونا بدن مدنی مقامات مشغول به کار بودند به راه خطا حق و این موضوع می تواند به حل و فصل در یک روز.

منطقه است که شاهد روزانه مورد موج بیش از 2000 نفر در 10 روز گذشته گزارش 2,310 دفاع کرد گرفته شد موارد جدید در روز پنج شنبه. مرگ و میر افزایش یافته است به 1,521 با 17 بیشتر مرگ و میر. “در چهار هفته اخیر و به خصوص مستند دوره ما آگاهانه اتخاذ یک استراتژی تهاجمی تست. این منجر به تشخیص تعداد زیادی از موارد مثبت در حالی که میزان عفونت را کاهش داده است” گفت: آقای رائو.

بین 25 ژوئن و ژوئیه 1 در تمام 22,800 نمونه مورد آزمایش قرار گرفتند که 4,000 مثبت بودند در حالی که در مورد مرگ و میر بود 2.9%. بین ژوئیه 2 و 8 ژوئیه آزمایش نمونه ها افزایش یافت به 25000 با 6,063 مثبت در حالی که نرخ مرگ و میر بود 1.8%.

“از ماه جولای 9 تا 15 ژوئیه در مجموع 32,000 نمونه مورد آزمایش قرار گرفتند در حالی که در مورد مرگ و میر بود 1.9%. در این مستند دوره بین ماه های ژوئیه 16 و 22 ژوئیه به عنوان بسیاری از 37,039 نمونه مورد آزمایش قرار گرفتند که 10,192 مثبت بودند. مورد مرگ و میر می آیند به 1.4 درصد در حالی که این منطقه را مورد بازیابی می ایستد در بیش از 60 درصد مورد مرگ و میر در 2.46% است که کمتر از ماهاراشترا و به خوبی در زیر بمبئی نرخ مرگ و میر” گفت: آقای رائو.

آقای رائو به همراه دیگر مقامات ارشد دولت و مقامات ملاقات افسران اجرایی (مدیران) از بیمارستان بزرگ همراه با مدیران و intensivists در روز پنج شنبه.

“در حال حاضر 2,362 اکسیژن تخت 509 تخت ICU و 305 یک تخت در دسترس هستند در سراسر منطقه است. حداقل 20% بیماران از مناطق دیگر. ما می تواند به توقف این که آنها نیز حق دارند که به درمان با کیفیت. در جلسه امروز ما در مورد راه هایی برای افزایش ظرفیت تخت به خصوص در بیمارستان های خصوصی,” او گفت:.

آقای رائو گفت که تلاش شد به افزایش ظرفیت در دولت-اجرای ساسون بیمارستان عمومی عمدتا با تبدیل روانپزشکی و سوختگی به بخش اختصاص داده شده COVID-19 امکانات.

“بیمارستان ها نیز به ما اطمینان داده است که آنها خواهد بود به طور مداوم به روز رسانی خود را در دسترس بودن دولت داشبورد شفاف راه تا که به مردم این تصویر واقعی است,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>