Indcoserve راه اندازی طرح برای اطمینان از کیفیت چای و کمک به کوچک تولید کنندگان چای

به منظور کمک به کوچک تولید کنندگان چای تامیل نادو کوچک تولید کنندگان چای صنعتی تعاونی چای کارخانه فدراسیون با مسئولیت محدود (Indcoserve) آغاز شده است عمل تثبیت در پیشبرد برگ سبز چای قیمت رشد کوچک تولید کنندگان چای.

انتشار Supriya Sahu مدیر عامل Indcoserve گفت: که این مهم به “ایجاد انگیزه و الهام بخش” کوچک چای تولید کنندگان برای کار با Indcoserve به بهبود کیفیت چای تولید شده در Nilgiris.

“Indcoserve راه اندازی کرده است ‘ماموریت کیفیت است که فشرده drive تا اطمینان حاصل شود که تنها با کیفیت خوب برگ ها استفاده می شود برای ساخت چای.

کارگاه های آموزشی

در چند هفته گذشته Indcoserve شده است به شدت سازماندهی کارگاه های آموزشی با کیفیت با, نیروی زمینی, چای برگ سرپرستان در مجموعه, با کیفیت خوب, برگ های چای سبز” آزادی مطبوعات گفت.

بیش از 250 برگ چای سرپرستان داده شده است آموزش فشرده و Indcoserve شده است با تمرکز بر حصول اطمینان از خوب فرآیندهای تولید در کارخانه است.

صدور گواهینامه کیفیت

نسبت به پایان این چای سازندگان داده شده است, آموزش های ویژه در Indcoserve کارخانه در حالی که کار است همچنین در صدور گواهینامه کیفیت برای انواع چای تولید شده در کارخانه است.

“یک تیم حرفه ای راه اندازی شده است در Indcoserve دفتر مرکزی در Coonoor به تمرکز بر روی ‘عامل استاندارد پروتکل” برای تولید بهترین کیفیت چای از آن کارخانه” آزادی مطبوعات گفت. قیمت برگ سبز چای را برای ماه فوریه ثابت شده است در ₹ 13.25 یک کیلوگرم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>