نوازنده مستقل امل منهر آخرین موزیک ویدیو ‘امل را بند کافه’

‘امل را بند کافه’ brews نرم داستان عاشقانه بین یک زن و شوهر از baristas در یک کافی شاپ در طول موسمی.

شامل بازیگران Prajin Padmanabhan و Janani Iyer در رهبری هفت دقیقه موزیک ویدیو یک ویترین برای ویولن امل منهر و خواننده Geetesh Iyer و در حال حاضر به دست آورد 9,54,000 نمایش در یوتیوب پس از آن در مارس انتشار.

“نه هر نوازنده می شود این فرصت را به کار بر روی فیلم. هنرمندان می توانید مطالب خود را برای شروع و ساخت رزومه خود را به سمت موسیقی فیلم می گوید:” امل در یک ایمیل ،

این جوان 19 ساله که نقل مکان کرد و از چنای به ایالات متحده با پدر و مادر خود را در سن هشت سالگی یاد گرفتم که به بازی ویولن در آمریکا و هند از طریق متر هنرستان موسیقی. او در حال حاضر در رشته علوم رایانه در دانشگاه واشنگتن در حالی که تلاش برای ایجاد نام خود را به عنوان یک نوازنده مستقل.

در این ویدئو تولید شده توسط پدرش منهر Shanmugham, امل را از ویولن و ویولا آهنگ مجموعه خلق و خوی برای آرام داستان است که سایه Premam (منهای کیک مخمل قرمز) در محدوده یک فیلم شلیک و یک کافی شاپ.

“ما به ضرب گلوله ‘بند کافه’ در لوز خانه در Mylapore و Fika کافه در Adyar. ما می خواستیم برای انتقال قهرمان عشق نسبت به زنی که قهرمان داستان در یک شیوه تازه ای و حفظ همه خوشحال با صحنه هایی از باران و قهوه داغ” ایالات امل.

Prajin و Janani پشتیبانی شده توسط Nithu چاندرا و اسلم در یک داستان است که با هدف به تجسم آیه ” من شما یک شعر با بسیاری از بندهای,’ یک خط است که به صورت برجسته نمایش داده شده در این ویدئو به عنوان به خوبی.

عنوان آهنگ های منتشر شده در تامیل هندی و تلوگو هر چند اصلی تامیل فیلمنامه شده است حفظ برای هر سه نسخه.

امل که همچنین شناخته شده خود را برای پوشش نسخه از محبوب بین المللی موسیقی ترکیب احساس می کند که مستقل نوازندگان شانس بهتری در اینکه شنیده می شود در هند این روز است.

“با موسیقی مستقل هنرمندان باید آزادی را به کاوش و آزمایش در حالی که با فیلم وجود دارد یک روایت که شما نیاز به نگه داشتن در ذهن است و این نوع از موسیقی متن فیلم است که کارگردان می خواهد شما را,” او می گوید.

با یک هندی راک تک و تامیل duet در آثار امل منهر خوشحالم که به دیدن محبوبیت آنلاین ‘بند کافه’.

“ما پیش بینی چنین پاسخ ما اولین official music video. بدون کمک از مدیر ویشنو Subhash و پدر من هیچ یک از این امکان پذیر نبود. من همچنین می خواهم برای تشکر از Janani, Prajin و کل تیم” نشانه های خاموش امل.

این ویدئو را می توان در یوتیوب تماشا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید