هند مدعی شکنجه کمیسیون عالی کارکنان در پاکستان

برای دومین روز متوالی در هند احضار دیپلماتیک ایران از پاکستان و ثبت نام قوی در اعتراض به اتهام آدم ربایی و بدرفتاری از دو نفر از پرسنل به رانندگان در کمیسیون عالی در اسلام آباد است. وزارت امور خارجی (MEA) در بیانیه ای گفت: رانندگان دو Dwimu برهما و پل Selvadhas بودند شکنجه و اعتراف به یک سری از اتهامات در دوربین.

‘شدید صدمات’

“دو هندی مقامات قرار گرفتند و بازجویی و شکنجه و حمله فیزیکی منجر به صدمات شدید به آنها. آنها videographed و وادار به قبول یک پرونده از اتهامات ساختگی و جعل اتهامات عنوان شده علیه. این خودرو از کمیسیون عالی که در آن theay بودند رفت و آمد بود و گسترده آسیب دیده گفت:” بیانیه ای از MEA, جمعبندی دیپلماتیک توجه داشته باشید از اعتراض بود که به دست سید حیدر شاه شارژدافیر کمیسیون عالی پاکستان.

وی احضار شد و در روز دوشنبه نیز برای دیدار با دیپلمات گزارش زیر که دو سرخپوستان شاغل با ماموریت در اسلام آباد رفته بود گم شده است. آقای برهما و آقای Selvadhas منتشر کردند در اواخر شنبه شب پس از هند تسلیم اعتراض شدید با آقای شاه.

‘رد در تمامیت’

دولت روز دوشنبه گفت: این اقدام قبل بود با افزایش نظارت و آزار و اذیت از دیپلمات های مستقر در پاکستان است. “تلاش مقامات پاکستانی به لوی اتهامات نادرست و جعل اتهامات مقامات کمیسیون عالی است را رد کرد و در تمامیت,” اعلام رسمی بیانیه یادآوری پاکستان که انتظار می رود برای درمان, هندی, دیپلمات با توجه به کنوانسیون وین 1961.

هند یادآوری کاردار است که پاکستان مسئول برای ایمنی از دیپلمات ها و کارکنان و اعضای مقامات و خواص آنها.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید