هند coronavirus مستند روز 2 | هدف این است که برای پیروزی در جنگ علیه COVID-19 در 21 روز می گوید PM مودی

این کشور در حال مبارزه با یک جنگ در برابر رمان coronavirus و هدف این است که برای برنده شدن آن در 21 روز نخست وزیر نارندرا مودی گفت: روز چهارشنبه یک روز پس از او اعلام کرد ملی مستند از سه هفته برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

هند 624 تایید موارد COVID-19 که 568 فعال هستند با توجه به داده ها از وزارت بهداشت و دولت. مرگ و میر می ایستد در 13 با تامیل نادو و Madhya Pradesh ضبط اولین COVID-19 مرگ و میر. گجرات است و گزارش دوم آن مرگ است.

COVID-19 | نقشه های تعاملی از موارد تایید شده در هند

میان هند همسایگان چین است ثبت نام بیش از 81,000 موارد تایید شده تا کنون با توجه به این که. در پاکستان بیش از 900 مورد تأیید و هشت مرگ و میر ثبت شده است.

هندو به ارمغان آورده است از کتاب های الکترونیکی ضروری COVID-19 اطلاعات در علاوه بر این به پوشش تحولات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آن آشکار شد.

در اینجا پاسخ از کارشناسان در مورد پرسش شما در مورد این ویروس یک لیست از دولت خط تلفن شماره و یک نقشه از موارد تایید شده در هند.

جدید 24/7 ملی خط تلفن شماره 1075 و 1800-112-545 و 011-23978046. ایمیل: ncov2019-at-gmail.com. نخست وزیر اعلام کرده واتساپ مرکز شماره: 9013151515.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

مادرید

در پایتخت اسپانیا, یخ تبدیل به سردخانه موقت به عنوان تعداد موارد افزایش می یابد

پرستاران و پزشکان خواستار اقدام پس از اسپانیا گزارش داد که بیشترین افزایش روزانه در coronavirus موارد در روز سه شنبه و گفت: حدود 14 درصد از حدود 40,000 عفونت در میان کارکنان بهداشتی.

پایتخت Palacio de Hielo بازار به المپیک به اندازه یخ, شروع به کار کرد به عنوان یک سردخانه موقت پس از مقامات گفت: امکانات قادر به کنار آمدن.

گجرات

هزاران نفر از کارگران مهاجر ترک در پا و یا موتور سیکلت

رو مستند و هیچ کار عمده شهرستانها از گجرات از جمله سورت احمدآباد و وادودارا شاهد خروج از کارگران مهاجر ترک در هزاران و یا راه رفتن و یا سوار بر موتور با تعطیلی کامل از خدمات حمل و نقل.

مقامات محلی گفت: بیش از 5000 موتور سیکلت را ترک کرده اند سورات. “کارگران مهاجر از الماس و بخش های دیگر در حال ترک بر موتورسیکلت به دلیل کارخانه های در حال تعطیل” یک مقام ارشد از سورات گفت.

سازمان دیده بان | COVID-19: داس و don’ts از وزارت بهداشت

Madhya Pradesh

Shivraj سینگ Chouhan اعلام پیشرفته بازنشستگی, صفحه اصلی, تحویل دارو

Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan روز چهارشنبه اعلام کرد که همه زیر خط فقر (BPL) خانواده خواهد بود ارائه شده یک ماه جیره رایگان در نمایی از مستند. آقای Chouhan بیشتر گفت: ₹1,000 خواهد بود ارائه شده به کارگران به عنوان حمایت از طریق دولت ساختمان و ساخت و ساز دیگر رفاه کارگران مدیره.

NRDF قرار می دهد 84 تیم های واکنش در حالت آماده به کار

ملی در واکنش به این فاجعه نیروی (NDRF) خواهد بود بخشی از اتاق کنترل باز شدن در ایالات متحده در دستور Union, صفحه اصلی, وزارت, برای نظارت بر 21-day مستند. هر یک از 12 NDRF گردان شده است تقسیم 84 پاسخ تیم که قرار داده شده است در حالت آماده به کار. “همه گردان در حال آماده باش و آماده پاسخ به هر گونه شرایط اضطراری. وضعیت در حال نظارت بیست و چهار ساعته…” گفت: رسمی. در دهلی نو چهار تیم مستقر شده بودند.

پنجاب

Amarinder سینگ خواستار گام به تخلیه زائران

پنجاب وزیر Amarinder سینگ مردم خواست مرکزی و دولت ماهاراشترا به تخلیه زائران سرگردان در gurdwara در ناندید در ماهاراشترا میان مستند به مبارزه با کروناویروس.

در یک نامه به اتحادیه, خانه وزیر Amit Shah, کاپیتان Amarinder سینگ گفت: در حدود 2000 زائران از پنجاب که رفته بود به Hazur صاحب در ناندید. Hazur صاحب یکی از پنج روحانی زمانی و مکانی مراکز سیک.

گوا

370 گردشگران خارجی تخلیه

سه صد و هفتاد و گردشگران خارجی از انگلستان و روسیه که به گوا برای تعطیلات اما سمت چپ رشته با توجه به COVID-19 شیوع, شد, پرواز در دو ویژه امداد پرواز در روز چهارشنبه.

امداد پروازهای تایید شده توسط دولت هند دیدم 249 گردشگران پرواز به منچستر در حالی که یکی دیگر از 121 چپ برای مسکو است. گوا فرودگاه مدیر Gagan مالک گفت: با وجود تمام مشکلات اسکلتی و کارکنان در وظیفه امداد پروازها به مقصد منچستر و مسکو به کار گرفته شد به خوبی.

ماهاراشترا

ما را جشن می گیرند Gudi Padwa هنگامی که ما در مقابله با این بحران: سانتی متر

وزیر Uddhav Thackeray روز چهارشنبه خودداری از هر گونه اظهار نظر منفی در مورد این مرکز و حتی به عنوان او اذعان وحشت خرید ولگردی و قانونی شکنی در دولت پس از, نخست وزیر نارندرا مودی در سخنرانی روز سه شنبه اعلام کرد که 21 روز در سراسر کشور مستند.

کرالا

7,990 تحت قرنطینه در Kannur

تعداد افراد تحت قرنطینه در خانه ها و بیمارستان ها برای COVID-19 رسیده 7,990 در Kannur منطقه در روز چهارشنبه.

با توجه به منطقه در بخش بهداشت و درمان, 81 افراد تحت نظر در بيمارستان است. در حال حاضر 41 نفر در Kannur دولت کالج پزشکی, 26 نفر در این منطقه بیمارستان و 14 در تهلسری بیمارستان عمومی. تا کنون 240 نمونه از منطقه فرستاده شده اند برای تست که 149 آزمایش منفی است. نتایج جستجو برای 86 موارد هنوز برای دریافت شود.

سریلانکا

هند در میان 100 بيمار

یک هندی است که در میان نزدیک به 100 COVID-19 مثبت بيماران تحت درمان در سریلانکا هندو آموخته است. سه نفر دیگر از بیماران که در حال سریلانکا اتباع همچنین آزمایش مثبت در بازگشت خود از هند اوایل این ماه گفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید