هند coronavirus مستند روز 6 | ICMR منکر جامعه انتقال

هند روز یکشنبه گزارش داد بیش از 100 مورد جدید از COVID-19 آوردن کلی موارد مثبت به 1024. گزارش از دولت مقامات بهداشتی قرار داده و مرگ و میر از COVID-19 در 29 با 1,121 موارد مثبت.

هندو به ارمغان آورده است از چند زبان کتاب الکترونیکی ضروری COVID-19 اطلاعات در علاوه بر این به پوشش تحولات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان آن آشکار شد.

در اینجا پاسخ از کارشناسان در مورد پرسش شما در مورد این ویروس یک لیست از دولت خط تلفن شماره و یک نقشه از موارد تایید شده در هند.

جدید 24/7 ملی خط تلفن شماره 1075, 1800-112-545 و 011-23978046. ایمیل: ncov2019-at-gmail.com.

نخست وزیر اعلام کرده واتساپ مرکز شماره: 9013151515.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

8.40 am

پنجاب گزارش دوم مرگ و موارد مثبت قرار داده و در 38

پنجاب است و گزارش دوم آن COVID-19 مرگ پس از 62 سال درگذشت در دولت کالج پزشکی و بیمارستان در امریتسار. مرحوم ساکن Moranwali روستای منطقه Hoshiarpur, یک تماس مورد از 70 سال بود که اولین تلفات این بیماری همه گیر در پنجاب و مرده بود در مارس 18.

 

ویتنام ساعت می پرسد شهرستانها عمده برای آماده شدن برای مستند

ویتنام و نخست وزیر روز دوشنبه پرسید شهرستانها عمده برای آماده سازی برای ممکن است مستندات برای جلوگیری از شیوع کروناویروس به عنوان تعداد موارد تایید شده در جنوب شرقی آسیا کشور به حدود 200.

تامیل نادو

10-ماه-پیر در میان هشت تازه موارد; دولت شمارش 50 بازدید

هشت نفر از جمله چهار نفر از همان خانواده و نوزاد آزمایش مثبت برای COVID-19 روز یکشنبه وزیر بهداشت Beela راجش گفت. همه آنها آمده بودند در تماس با اتباع تایلندی بود که او نیز آزمایش مثبت برای این بیماری است. این طول می کشد تعداد کل بیمارانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 در دولت به 50 است.

ایالات متحده آمریکا

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش فاصله دستورالعمل توسط 30 روز

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اوج مرگ و میر در ایالات متحده از رمان coronavirus است به احتمال زیاد به ضربه در دو هفته به عنوان او تمدید coronavirus دستورالعمل های اجتماعی از جمله فاصله تا مارس 30.

اطمینان هموطنان خود را که او انتظار دارد که ایالات متحده می شود در راه خود را به بهبود ژوئن 1 مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی در کاخ سفید در کنفرانس خبری که او به گسترش اجتماعی فاصله اقدامات تا مارس 30, بر اساس مشاوره از دو بالا بهداشت عمومی مشاوران و اعضای کاخ سفید نیروی کار در Coronavirus: دکتر دبورا بیکس و دکتر Anthony Fauci.

ایالت نیویورک نزدیک به 1000 مرگ و میر

ایالت نیویورک را coronavirus مرگ و میر نزدیک به 1000 فرماندار اندرو کومو گفت. دولت حساب برای بیش از 40 درصد از coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

همچنین بخوانید: چگونه صابون با استفاده از کمک در مقابله با COVID-19?

تعدادی از بیماری های مرتبط با مرگ و میر در کشور شروع به پریدن کرد یکشنبه به 965 از 728 روز قبل از, او گفت:. اکثریت قریب به اتفاق شده اند و در شهر نیویورک است.

دهلی نو

ICMR منکر جامعه انتقال

رئیس اپیدمیولوژی و بیماری های مسری در ICMR رامان Gangakhedkar وجود دارد گفت: هیچ برآورد و در عین حال از اینکه این مستند در سراسر کشور — در حال حاضر به آن روز پنجم — تا به حال موفق به بررسی جامعه انتقال است. “اگر همه ما رعایت مستند به شدت سپس این احتمال وجود دارد که ما به زودی رسیدن به اوج تعداد موارد” دکتر Gangakhedkar اضافه شده است. این ICMR همچنان که هیچ نمونه از جامعه انتقال است.

 

دهلی نو

نه ترک دهلی نو Kejriwal, درخواست های کارگران مهاجر

وزیر Arvind Kejriwal روز یکشنبه به دادگاه تجدید نظر به کارگران مهاجر در تلاش برای بازگشت به روستاهای خود را به باقی می ماند در دهلی نو و به آنها اطمینان داد که دولت او ساخته شده است که تمام ترتیبات لازم برای خود غذا و سرپناه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید