گیر در کوالالامپور فرودگاه به مدت شش روزاز 113 سرخپوستان در نهایت راه خود را به عقب به Chennai دوشنبه شب به عنوان دولت گفت: آن پیچ در پیچ تا تلاش برای بازگرداندن هند به مسافران هستند که در حمل و نقل بین المللی در چند فرودگاه. اما صدها نفر دیگر بودند که نه در داخل فرودگاه به عنوان حمل و نقل مسافر بودند اما ماندن در شهر و مناطق در سراسر جهان احتمالا قادر نخواهد بود به بازگشت تا پرواز تجاری محدودیت ها برداشته, به عنوان در حال حاضر انتظار می رود در ماه مارس 29.

نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

“در حال حاضر وجود دارد تنها چند اتباع هند که رشته به عنوان حمل و نقل مسافران در فرودگاه های مختلف, و ما در حال تلاش برای آوردن همه آنها را پشت گفت:” Dammu راوی اضافی در MEA که هماهنگی بین المللی تخلیه تلاش است.

سرگردان در ایران

“ما به ارمغان آورد کسانی که در گیر شد در آمستردام در شب یکشنبه و ما امیدواریم که به خانه بقیه,” او اضافه شده است. حدود 17 سرخپوستان گیر کرده در فرودگاه هیترو لندن و حدود 400 هندی ها در ایران برای آنها ویژه پروازهای مرتب ممکن است پس از آن هیچ ویژه پروازهای برنامه ریزی شده, مقامات گفت.

در میان کسانی که در این گروه که از کوالالامپور حدود 80 نفر از کارمندان Tata Consultancy Services (TCS) که به سفر به مالزی در انتساب در تاریخ 1 مارس.

هفته گذشته آنها صادر بلیط در سریلانکا پرواز خطوط هوایی به کلمبو اما تبدیل شد به دور فقط قبل از اینکه آنها سوار هواپیما پس از هند وزارت بهداشت و DGCA گزارش حاضر ترخیص کالا از گمرک. حدود 20 از آنها که پرواز به کلمبو بودند مجبور به بازگشت با همان پرواز و صرف چند روز آینده و شب روی سنگ فرش شده طبقه در یک بخش از فرودگاه بین المللی کوالالامپور (KLIA).

سازمان دیده بان | COVID-19: داس و don’ts از وزارت بهداشت

“با وجود تمام سختی آنها حاضر به بازگشت به کوالالامپور شهرستان در مورد آنها فرصت از دست رفته را ترک کنند. بالاتر از همه آنها می ترسید که رها هند و داشتن جایی برای رفتن در مالزی که در آن coronavirus وضعیت بدتر شده است,” R. Venkataraman از بستگان یکی از TCS کارکنان گفت هندوابراز امداد که آنها در نهایت آمدن به خانه.

مستقر در خوابگاهها

اما ایر آسیا پرواز در روز دوشنبه بود قادر به بازگرداندن صدها نفر دیگر که سفارت هند در کوالالامپور گفت: آن گرفته شده بود به “متفاوت مهمانخانه ها و هتل ها و…در هماهنگی نزدیک با سازمان های غیر دولتی محلی و سازمان های جامعه” عنوان این شد دیگر حمل و نقل مسافر و نه مطابق با دولت در مارس 17, سفر مشورتی که تا به حال ممنوع همه مسافران از مالزی و افغانستان و فیلیپین.

مالزی حدود 1200 تایید موارد COVID-19و نظامی خود را در حال حاضر مستقر شده اند به اطمینان حاصل شود مردم در خانه بمانند.

یک ویدیو منتشر شده به طور گسترده باعث شده بود تا دولت برخی از خجالت آن را به عنوان نشان داد عصبانی هندی مسافران در KLIA پرسیدن که چرا آنها تنها ملیت بودن عودت با وجود داشتن پرداخت برای بلیط های هوایی. “پول ما تمام شده است و ما هیچ پول برای مواد غذایی است. هیچ کشور دیگری مردم اینجا گیر…تنها میبینم پشت سر گذاشته شده است. آنها در حال انتظار برای ما coronavirus بیش از حد پرسید:” یک مشخصه آشفته مسافری که شناسایی خود را به عنوان Amarjeet سینگ.

با تخلیه تقریبا کامل برای همه, هندی, حمل و نقل مسافران در سراسر جهان تمرکز تغییر به تسهیل ویژه پرواز برای هزاران نفر از گردشگران و اتباع خارجی است که هنوز هم سرگردان در هند که قادر به پرواز کردن بعد از هند ممنوع پرواز از حدود 37 کشور جهان در مارس 16 و پس از آن تعطیل تمام خطوط هوایی تجاری عملیات از مارس 22-29, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر