هند برقرار مسافرت هوایی حباب با آمریکا و فرانسه; برنامه ای برای پیمان با آلمان و انگلیس: Hardeep سینگ پوری

هند ایجاد کرده است فردی دو جانبه حباب با فرانسه و ایالات متحده آمریکا است که اجازه خواهد داد که شرکت های هواپیمایی هر کشور در این پیمان به کار پروازهای بین المللی هواپیمایی کشوری وزیر Hardeep سینگ پوری گفت:, و اضافه کرد که مشابه ترتیب با آلمان و انگلستان به زودی مجاز است.

هوایی فرانسه خواهد بود عامل 28 پروازهای بین دهلی نو و بمبئی و بنگلور و پاریس از 18 جولای تا آگوست 1 گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی افزود که آمریکایی حامل هواپیمایی متحده خواهد بود پرواز 18 پروازهای بین هند و ایالات متحده آمریکا از جولای 17 ژوئیه 31.

“آنها (ایران) در حال پرواز به یک پرواز روزانه بین دهلی نو و نیوآرک و سه بار در هفته پرواز بین دهلی نو و سان فرانسیسکو” آقای پوری اشاره کرد.

هند قصد دارد پروازهای بین المللی | تلاش برای از سرگیری پروازهای بین المللی: AAI رئیس

وزیر گفت: هند در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک حباب با انگلستان به زودی تحت آن وجود خواهد داشت دو پرواز در هر روز بین دهلی و لندن است.

“ما باید یک درخواست از آلمانی ها نیز می باشد. من فکر می کنم ترتیب با لوفت هانزا تقریبا انجام شده است…ما در حال پردازش است که درخواست” آقای پوری گفت.

“در حال حاضر ما بسیاری از خواسته های به صورت حباب های هوا, اما ما نیاز به مراقب باشید. ما باید اجازه که بسیاری تنها که ما می توانیم” وزیر اشاره کرد.

از هندوستان هوایی هند خواهد بود عامل پروازها به مقصد فرانسه و آمریکا در این حباب.

حباب هوا است دو جانبه تنظیم با مجموعه ای از قوانین و مقررات و محدودیت های که در آن حامل دو کشور می تواند پروازهای بین المللی.

برنامه ریزی شده بین المللی پروازهای مسافری شده اند به حالت تعلیق در هند پس از مارس 23 با توجه به کروناویروس (COVID-19) بیماری همه گیر.

پس از حدود دو ماه تعلیق برای مبارزه با شیوع کروناویروس دولت از سر گرفته برنامه ریزی شده داخلی پروازهای مسافری در مه 25.

اما آن را تا به حال پس از آن مجاز به شرکت های هواپیمایی به کار حداکثر 33 درصد از آنها قبل از COVID پروازهای داخلی. این مکا افزایش محدودیت در ژوئن 26 از 33 درصد به 45 درصد.

“ما در حال فرض کنید که در زمان Deepavali می آید در این سال ما را 55-60% قبل از COVID پروازهای داخلی عامل در هند” آقای پوری در کنفرانس مطبوعاتی گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>