هند چشم سوم پیروزی

در بالا پس از دو پیروزی در صدای یورتمه رفتن اسب از جمله یکی در برابر دفاع از قهرمان استرالیا هند کریکت زنان را هدف اینچ نزدیک به یک نیمه نهایی اسکله زمانی که آن را طول می کشد در نیوزیلند در ICC زنان T20 جام جهانی اینجا را در روز پنج شنبه.

هند به سختی شکست عرق طول آن 17-اجرا و 18-اجرای برنده بیش میزبان استرالیا و بنگلادش در دو بازی قبلی خود است و نشسته بالای پنج تیم گروه یک جدول با چهار امتیاز از دو بازی.

یک پیروزی مقابل نیوزیلند در روز پنج شنبه را Harmanpreet Kaur-led طرف در آستانه حذفی مرحله نقطه به رقابت میان دو تیم از گروه A و b

هند چشمگیر بوده است هر دو در پنبه حلاجی شده و بولینگ در آن دو منطبق است.

16-year-old احساس Shafali Verma شده است standout با خفاش. او به ثمر رساند یک گردباد 17-توپ 39 برابر بنگلادش زیر 29 برابر استرالیا.

شماره 3 Jemmiah رودریگز نیز در میان اجرا می شود با ضربه های 26 و 34.

در میان برترین سفارش تنها کاپیتان Harmanpreet به ثمر رساند نیست بسیاری از اجرا می شود و به یک نوبت.

Smriti مجموعه به بازگشت

هند نیز به احتمال زیاد به تقویت شده توسط بازگشت ستاره, درب بازکن, Smriti Mandhana که از دست رفته دیدار مقابل بنگلادش به دلیل تب.

وسط سفارش نیز انجام می شود آن را کمی با Deepti شارما نقش اصلی را در مقابل استرالیا با یک شکست نخورده 49 در حالی که وداع Krishnamurthy آمار بازی-تعریف 11-توپ 20 نه برای دیر شکوفا در برابر بنگلادش.

بولینگ منجر شده است ستودنی با چاشنی پا-عنکبوتی که تار میتند Poonam Yadav — هفت ویکت در دو بازی — با pacer Shikha Pandey توانایی حمایت از خود را با پنج سر.

نیوزیلند, اگر چه بهتر است سر به سر ضبط در برابر هند در سال های اخیر پس از برنده این مسابقات بین دو طرف است.

دقیقا یک سال پیش آن را شکست داد و هند 3-0 در سه بازی سری T20I در خانه.

هند را به یاد داشته باشید آن 34-اجرای برنده بیش از نیوزیلند در نسخه قبلی در سال 2018 در غرب هند. Harmanpreet تا به حال زده به یاد ماندنی 103 به رهبری او را به سمت پیروزی.

طبقه بالا بازیکنان

نیوزیلند دارای برخی از طبقه بالا بازیکنان در صفوف خود را در قالب کاپیتان و همه طفیلی سوفی Devine و سفارش batswoman سوزی بیتس. هاي Lea Tahuhu و پا-عنکبوتی که تار میتند آملیا کر منجر خواهد شد بولینگ بخش.

این تیم را به این بازی در بالا پس از آسان هفت ویکت پیروزی بر سریلانکا در روز شنبه. Devine منجر شده بود از جلو با یک شکست نخورده 75 خاموش 55 توپ در بالای سفارش.

تیم (از):

هند: Harmanpreet Kaur (Capt.), Smriti Mandhana, Jemimah رودریگز Deepti شارما Shafali Verma, Poonam Yadav رادا Yadav Taniya Bhatia (هفته), Harleen Deol, Rajeshwari Gayakwad, Richa Ghosh ، Veda Krishnamurthy, Shikha Pandey همچون آرونداتی ردی و Pooja Vastrakar.

نیوزیلند: سوفی Devine (سروان.) رزماری Mair, آملیا Kerr, Suzie بیتس, لورن, پایین, Maddy سبز هالی Huddleston هیلی Jensen, لی Kasperek جس Kerr, Katey مارتین (هفته), کتی, پرکینز, آنا پترسون, راشل کشیش و لی Tahuhu.

بازی شروع می شود در ساعت 9:30 صبح IST.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>