هند دعوت می شود برای آمریکا و طالبان مقابله رویداد

هند دعوت شده است تا شاهد مراسم به مهر و موم توافق صلح میان آمریکا و طالبان در قطر دوحه در روز شنبه یک منبع رسمی تایید کرده است.

 

هند اذعان آمد و دو روز پس از یک منبع ضروری برای طالبان گفته هندو که حدود 24 کشور در حال انتظار برای شرکت در این مراسم که در آن قرارداد امضا خواهد شد. مقامات در اینجا قبلا اظهار داشت که هند مشارکت به عنوان یک شاهد خواهد بستگی به موضع دولت رئیس جمهور اشرف غنی.

یک هندی رسمی با این حال تصریح کرد هند موقعیت است که یک مذاکره باید “افغانستان متعلق به رهبری افغانها و افغانستان کنترل” و مشارکت از دولت افغانستان در این مراسم را نشان می دهد که ایالات متحده آمریکا-طالبان مقابله کند و در نهایت نگاهی فراگیر تبدیل شود. بیانیه خود اشاره کرد که هند را به یک تماس در مورد ارسال یک هیئت برای مراسم اگر رئیس جمهور می فرستد یک هیئت به دوحه.

شش عضو هیأت افغانی چپ کابل در روز پنج شنبه به دوحه برای انجام مذاکره در مورد انتشار 5,000 یی که در بازداشت دولت افغانستان. این موضوع است که در حال حاضر بخشی از پیش نویس توافقنامه صلح و کابل است که انتظار می رود برای مقابله با این به زودی پس از ایالات متحده آمریکا-طالبان به توافق امضا شده در مارس 29. این قابل درک است که همان شش عضو هیئت نمایندگی دولت رئیس جمهور غنی در مراسم و شروع به داخل افغانستان مذاکره پس از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>