هند در استرالیا | جالب خواهد بود برای دیدن Kohli انطباق با خالی استادیوم می گوید: Nathan لیون

کریکت در مقابل خالی می ایستد آمد تا برای بحث و گفتگو بین استرالیا خاموش-عنکبوتی که تار میتند ناتان لیون و pacer Mitchell Starc با هر دو تعجب کنید که چگونه کاپیتان هند Virat Kohli خواهد انطباق با چنین فضایی اگر خود را تست سری در این سال برگزار می شود بدون فن.

هند در حال تنظیم برای بازی در چهار بازی سری تست در استرالیا بعد از این سال. اما با COVID-19 همه گیر wreaking ویران حدس و گمان زیاد است که این بازی می تواند پشت درهای بسته برگزار شد.

این چراغ لیون و هم تیمی Mitchell Starc به بحث در مورد چگونه Kohli را در زمینه رفتار را تغییر دهید بدون پشتوانه و سر و صدا از جمعیت چیزی هندی کاپیتان رشد در.

“او احتمالا به اندازه کافی خوب برای انطباق با هر سناریو. اما من در صحبت کردن به میچ Starc روز دیگر و در واقع ما گفت که اگر ما با هیچ جمعیت آن را کاملا شگفت انگیز برای دیدن Virat تلاش برای برگرد (خالی) کرسی” لیون به نقل از به نقل از ‘کریکت.com.au’

“این رفتن به یک کمی متفاوت اما Virat یک سوپراستار. او قادر خواهید بود برای انطباق با هر نوع آب و هوا است که ما قادر به بازی در” لیون اضافه شده است.

ورزشی, تقویم شده است خرد در سراسر جهان از جمله داخلی و بین المللی کریکت در سراسر.

ماه گذشته استرالیا ODI سری در مقابل نیوزیلند بود به نام خاموش میشه. 32 ساله لیون است که هنوز هم هیجان زده با چشم انداز سری در برابر هند است.

“من بسیار هیجان زده در مورد چشم انداز از هند بیرون آمدن به استرالیا در آن وجود دارد با بزرگترین مجموعه در کنار خاکستر. آنها مطلق نیروگاه جهانی کریکت و به کسانی که بچه ها از اینجا رفتن به فوق العاده,” او گفت:.

لیون همچنان امیدوار است که خانه سری پیش خواهد رفت با یا بدون فن.

“بازی در مقابل جمعیت و یا بدون جمعیت است که خارج از کنترل ما, ما باید به دنبال مشاوره از همه شگفت انگیز درمانی مردم در سراسر جهان است.

“من فکر کردم در مورد هیچ جمعیت یا جمعیت عظیم آن را فقط در مورد فرصت بازی در مقابل هند دوباره” او گفت:.

استرالیا طعم آزمون اول خود را از دست دادن سری به هند در چمن خانه در 2018-19 زمانی که Kohli مردان دست آنها را 2-1 شکست.

اما با امثال استیو اسمیت و دیوید وارنر که تحت تعلیق زمان گذشته و Marnus Labuschagne استرالیا حلاجی واحد به نظر می رسد بسیار خوب در حال حاضر.

“آنها تا به حال چوب بر ما آخرین باری که اومد اینجا اما ما بسیار قوی تر کریکت استرالیا جانبی در این لحظه من فقط باور نکردنی هیجان زده در مورد بازی آنها را در اینجا در خانه.”

با چند سری که به تعویق افتاد و در حال حاضر رزرو آینده برنامه تور و شک و تردید بر آینده دوشیزه جهانی ICC آزمون قهرمانی را نیز نابود و لگدمال شده است.

هند را اشغال نقطه بالا با 360 امتیاز پس از استرالیا در 296 امتیاز در حالی که نیوزیلند رتبه سوم 180 امتیاز است.

“من فکر می کنم این مهم است که دو تا از بهترین تیم ها بیش از آن دوره رقابت در آزمون مسابقات نهایی و بدیهی است که من می خواهم استرالیا وجود داشته باشد” لیون گفت.

“اما این یک تصمیم برای کارفرمایان بزرگ از ICC و هر کس دیگری درگیر ما فقط باید صبر کنید و ببینید.”

در لحظه لیون در حال لذت بردن از صرف وقت با خانواده خود را.

“من نمی تواند به یاد بیاورید زمانی که کریکت در زمان صندلی عقب از زندگی من” لیون گفت.

“شما باید به نگاه مثبت در لحظه ای که یکی مثبت با من در این لحظه,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>