هند میزبان به 457 مهاجر جانوران را نشان می دهد آخرین CMS لیست

با اضافات جدید به حیات وحش لیست قرار داده کنوانسیون حفاظت از گونه های مهاجر (CMS) دانشمندان می گویند که این تعداد مهاجر جانوران از هند می آید به 457 گونه است. پرندگان شامل 83% (380 گونه) از این رقم است.

جانور نظرسنجی از هند (ZSI) تا به حال برای اولین بار وارد لیست از گونه های مهاجر از هند تحت سیستم مدیریت محتوا قبل از کنفرانس احزاب (COP 13) برگزار شد در گجرات به تازگی. آن را تا به حال قرار دادن شماره در 451. شش گونه از آنها بعدا اضافه شده است. آنها آسیایی, فیل بزرگ هند bustard بنگال florican اقیانوسی سفید-نوک کوسه urial و صاف hammerhead shark.

نقش هند

“ما تا به حال لیستی از 451 گونه های مهاجر, حیوانات در هند. با علاوه بر این از گونه های جدید به سیستم مدیریت محتوا ضمائم این تعداد در حال حاضر 457 گفت:” کایلاش چاندرا, ZSI مدیر.

در سطح جهان بیش از 650 گونه های ذکر شده در زیر سیستم مدیریت محتوا ضمائم و هند با بیش از 450 گونه نقش بسیار مهمی در حفاظت از خود آقای چاندرا گفت.

Gopinathan Maheshwaran که سر مرغی بخش از ZSI گفت که پرندگان را تشکیل می دهند بخش عمده ای از گونه های مهاجر. قبل از پلیس 13 تعداد پرنده مهاجر از گونه های در ایستاده بود 378 و در حال حاضر به آن رسیده 380.

به گفته آقای Maheshwaran پرنده family Muscicapidae دارای بالاترین تعداد گونه های مهاجر. “آینده بیشترین گروه از پرندگان مهاجر است رپتورز و یا پرندگان شکاری مانند عقاب جغدها کرکسهای و بادبادک که از خانواده Accipitridae,” او اضافه شده است.

همچنین بخوانید: هند زیستی است ‘منحصر به فرد گنج’ برای کل بشر: ساعت مودی در Mann ki Baat | هند پرندگان رنج چشمگیر جمعیت کاهش می یابد, هشدار گزارش علمی

آقای Maheshwaran گفت که این کشور دارای سه flyways (مسیرهای پرواز توسط پرندگان): آسیای مرکزی هوایی پرندگان مهاجر شرق آسیا هوایی پرندگان مهاجر و شرق آسیا–استرالیا هوایی پرندگان مهاجر. گروه دیگری از پرندگان است که مهاجرت در اعداد بزرگ در حال waders یا ساحل پرندگان. در هند خود را مهاجر گونه شماره 41 به دنبال اردک (38) متعلق به خانواده Anatidae.

برآورد 44 مهاجر گونه پستاندار در هند افزایش یافته است به 46 بعد از پلیس 13 گفت: Lalit شارما که سر حیات وحش بخش از ZSI. آسیایی فیل اضافه شده به پیوست من و urial به ضمیمه II.

“بزرگترین گروه از پستانداران است که قطعا خفاش ها متعلق به خانواده Vespertilionidae. دلفین ها دومین گروه از پستانداران با نه مهاجر گونه از دلفین ها ذکر شده است,” او اضافه شده است.

آقای شارما با اشاره به این که پلیس 13 تا متمرکز بر فرامرزی گونهها و راهرو حفاظت.

ماهی را یکی دیگر از مهم گروهی از مهاجر گونه است. قبل از پلیس 13, ZSI تا به حال وارد شده 22 گونه از جمله 12 کوسه و 10 ری ماهی. اقیانوسی سفید-نوک کوسه و صاف hammerhead shark سپس اضافه شد گفت: K. K. Bineesh یک ZSI دانشمند. تعداد کل مهاجر و گونه های ماهی از هند تحت سیستم مدیریت محتوا در حال حاضر در 24.

هفت خزندگان که شامل پنج گونه لاک پشت و هند gharial و آب نمک تمساح در میان CMS گونه های موجود در هند است. وجود دارد علاوه بر این به خزندگان لیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>