هند در حال حاضر ساختمان فوق العاده تیم: Charlesworth

او اولین فردی بود که بالا مشخصات نام های خارجی مرتبط با هاکی و حتی اگر Ric Charlesworth در سمت چپ تلخ توجه داشته باشید و ارتباط خود را با این کشور و آن هاکی به نظر می رسد نشکن. سابق استرالیا مربی معتقد است که زمان تیم هند در رقابت با بهترین ها در جهان است.

در کشور به منظور توسعه سطح بالا هاکی آکادمی در Chandigarh به عنوان مشاور با گرد شیشه ای ورزشی است که یک فوتبال, برنامه و صاحب بخشی از من-لیگ باشگاه پنجاب FC Charlesworth در یک منحصر به فرد تعامل با هندو اصرار داشت که بزرگترین تغییر در بازیکنان در یک سطح روانی.

“من فکر می کنم آینده هاکی است که از نزدیک درگیر با آینده هندی هاکی و بنابراین من می خواهم برای دیدن هند به خوبی انجام دهد. یک دوره وجود دارد که ما نمی تواند به شما ضرب و شتم و سپس یک دوره وجود دارد زمانی که شما نمی تواند ضرب و شتم ما. در حال حاضر من فکر می کنم وجود دارد برابری و آن را خوب است برای رقابت,” او گفت:.

کاتالیزور

“زمانی که من در اینجا از 10 سال پیش من بر این باور بود که 10 سال کار برای هند برای صعود به بالا. بیش از هر چیز دیگری من فکر می کنم هاکی لیگ هند (HIL) بود کاتالیزور. آن را آورده بازیکنان بین المللی در اینجا مردم محلی شده و در برابر آنها و متوجه شدم که بازیکنان بین المللی تا به حال تنها دو بازو و دو پا درست مثل هر کس دیگری. روانی آن مهم سد شکسته شود برای هند,” او اضافه شده است.

در مورد یکی از چیزهایی که تغییر کرده است در هند, هاکی, Charlesworth گفت: آن را باور. “شما همیشه از لحاظ فنی خوب است و از لحاظ جسمی بیش از حد. من فکر می کنم آن را روانی تغییر است که رخ داده است که این چیز بسیار مهم است. وجود دارد بیشتر اعتقاد و آنها درک کنند که آنها می تواند به رقابت در آن سطح است. هند همواره فوق العاده بازیکنان در حال حاضر آنها در حال ایجاد یک تیم فوق العاده. من را دیده اند که اتفاق می افتد را با تیم های کریکت بیش از حد” او گفت:.

استرالیا تاثیر

وی افزود که استرالیا نفوذ در هند هاکی بخشی از دانش-ارز که اتفاق می افتد در همه جا. “من فکر می کنم شما بدانید از همه شما را به منابع و مشارکتهای. ما که با در نظر گرفتن دانش از افرادی که چپ هند پس از پارتیشن. همه مربیان ما بودند از قاره شاید شما به سادگی شاهد معکوس از آن در حال حاضر,” او گفت:.

خواسته خود را پیش بینی توکیو المپیک Charlesworth بود غیر بخواهيد. “برای من ایده آل بازی خواهد بود یک استرالیا-هند نهایی. من فکر می کنم هر دو قادر به برنده یک مدال اما بازی های المپیک می تواند هوس باز. هنگامی که آن را به اتفاق می افتد این است که یک سوال در حال حاضر, بنابراین اجازه دهید ببینیم که چه چیزی اتفاق می افتد,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>