هند پرداخت قیمت برای ارسال از مسلمانان به پاکستان: Giriraj سینگ

این کشور پرداخت قیمت برای شکست خود را به ارسال مسلمانان به پاکستان و آوردن مسلمانان به هند پس از دولت اسلامی به وجود آمد و در زمان استقلال این کشور از اتحادیه وزیر Giriraj سینگ گفت: راه اندازی یک جنجال تازه.

بی جی پی رهبر و سخن گفتن در Purnea منطقه در Seemanchal منطقه بیهار که دارای جمعیت مسلمان قابل ملاحظه و که در آن بگوسری MP شد canvassing نفع تابعیت (متمم) قانون.

برجسته نیاز برای چنین قانون او به خبرنگاران گفت: در اواخر روز پنجشنبه “زمانی که پدران ما بودند مبارزه برای استقلال از حکومت جناح بود و فشار برای ایجاد یک دولت اسلامی”.

“پدران ما اما مرتکب اشتباه است. تا به حال به آنها اطمینان می داد که همه ما برادران مسلمان شد و فرستاده شده به پاکستان و مسلمانان به ارمغان آورد در اینجا نیاز به چنین حرکت (CAA) نمی خواهد بوجود آمده اند. این اتفاق رخ نداد و ما پرداخت قیمت سنگین برای آن” بی جی پی رهبر گفت.

این کا که به دنبال به سرعت در مسیر اعطای تابعیت به غیر مسلمان پناهندگان از پاکستان و بنگلادش و افغانستان که ممکن است مجبور به ترک کشورهای خود به دلیل آزار و اذیت مذهبی تبدیل شده است عمده استخوان مشاجره پس از آن می ترسید که یک کشور گسترده ملی برای ثبت نام شهروندان (NRC) ممکن است به دنبال.

دولت نارندرا که قبلا اشاره کرده که یک کشور گسترده NRC بود روی سندان به نظر می رسد که قرار دادن آن در پشت رایتر هر چند یک بخش از شهروندان در سراسر کشور به خصوص مسلمانان شده اند سازماندهی تظاهرات از ترس این که اگر اجرا NRC ممکن است در نتیجه تعداد زیادی از مردم در حال تبدیل شدن بدون تابعیت.

سینگ شده است که اغلب در تیررس مخالفان برای قرار دادن پای خود را در دهان. این بار اما او عبارت بودند ناپسند حتی توسط NDA متحد Lok Janshakti حزب تاسیس شده توسط کابینه خود را همکار Ram, Vilas Paswan و در حال حاضر به ریاست پسرش Chirag Paswan.

‘ائتلاف رنج می برد با توجه به BJP رهبران تفرقه اظهارات’

جوان LJP رئیس که لگد کردن یک دولت گسترده “بیهار اول-بیهاری اول” yatra در اینجا در صبح روز جمعه به پروژه NDAs مترقی چهره جلوتر از مجمع انتخابات دلیل بعد از این سال بیان قوی و مخالفت سینگ گفته و با اشاره به ائتلاف به حال به رنج می برند در دهلی نو سنجی به دلیل “تفرقه” سخنان BJP رهبران.

“ما یک NDA مؤسسان اما در بسیاری از موارد ما شرکای ائتلاف می گویند چیزهایی که LJP می کند و نه در همه با آن موافق. این یکی (Giriraj سینگ بیانیه ای) مانند مثال. تا به حال یک نفر از حزب صحبت در این مد را از من گرفته اند مسئولیت و عمل” Paswan گفت.

او گفت که او تا به حال قرار داده و نظر خود را بارها و بارها در تاریخ ثبت شده است که این ائتلاف تا به حال به رنج می برند در حساب از تفرقه اظهارات Paswan گفت: در آشکار مرجع التهابی سخنرانی BJP رهبران مانند اتحادیه وزیر Anurag Thakur و بی جی پی MP, Parvesh Verma, در میان دیگران.

 

“مردم دهلی نو رای داده اند بر اساس عملکرد. ما آرزو می کنم آنها این کار را دوباره در بیهار و مسائل واقعی دریافت نمی غرق سیاسی, صدای ناهنجار و خشن ،

“از Nitish کومار دولت انجام شده است بسیاری هر چند خیلی بیشتر نیاز به دست آورد. ما مایل به رسیدن به مردم با چشم انداز ما برای آینده گفت: Paswan قبل از او اقدام به yatra در یک سفارشی اتوبوس تزئین شده مانند یک ارابه در مقابل از آن او نماز خواند و شکست نارگیل.

در ضمن Giriraj سینگ که دوست دارد به پوشیدن خود را هندو ناسیونالیسم در آستین مشغول پیوستن به موضوع با Asaduddin Owaisi را AIMIM است که تحت حمله اظهارات بحث برانگیز توسط رهبر آن وارث پاتان.

های ویدئویی از یک سخنرانی Owaisi برادر Akbaruddin بود که فرود آمد و او را در زندان علاوه بر Pathan اخیر اظهار سینگ خواسته مخالفان RJD-کنگره ترکیب در بیهار و “tukde tukde باند” آیا آنها می خواستند به “تبدیل هند به پاکستان”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>