هند تصریح فرهنگی در ارتباط با نپال

هند روز پنج شنبه تصریح کرد, فرهنگی, لینک, با نپال در پاسخ به آینده اصلاحات مربوط به قانون شهروندی نپال است که به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار تعداد زیادی از خانواده های که مرزی خویشاوندی با هند است.

“ما دیده می شود این گزارش ها در این. مردم هند و نپال به اشتراک گذاری ریشه دار و خانوادگی اوراق قرضه که منعکس civilisational فرهنگی و ارتباطات” گفت: Anurag Srivastava official, سخنگوی وزارت امور خارجی.

تکرار از ‘ارتباط’ آمد روز پس از این حکم نپال و حزب کمونیست تصمیم به حمایت از اصلاحات به تابعیت از قوانین است که نیاز به خارجی متولد زنان ازدواج مردان نپال به صرف حداقل هفت سال قبل از گرفتن تابعیت.

تصمیم NCP دبیرخانه به جلو بروید با اصلاحات درو سریع مخالفت کنگره نپال و رهبران از آن ساده مناطقی که دارای گسترده عبور از مرز خویشاوندی با اوتار پرادش و بیهار. هند در گذشته شرح داده شده در این رابطه به عنوان roti-beti (نان و عروس).

حاکمان فعلی نپال مشترک نیست به جنبه های عاطفی روابط دوجانبه و می خواهید آن را برای اصلاح شود.

در مصاحبه با WION کانال Bishnu مي معاون رئیس بخش امور خارجه NCP توصیف roti-beti به عنوان “پیر شعارهای”.

“ما باید تنظیم مجدد روابط ما بر اساس سود متقابل است. نپال و هند تغییر کرده است. آرمان ما تغییر کرده است. ما باید رو به جلو برخی از گام های جسورانه در روابط ما” گفت: آقای مي توضیح آن موقعیت.

هند تا به حال نگهداری می شود سکوت در مورد مشکلات این اصلاحات باعث خواهد شد برای خانواده های مرزی خبر داد.

Janata Samajvadi, پارتی, بزرگترین سیاسی و برگ نپال به رهبری Madhesis شده اند در اعتراض به اصلاحات که تا به حال شده است در انتظار برای سال, اما دریافت NCP حمایت به زودی پس از عبور از دوم متمم قانون اساسی که در طی آن تمام احزاب سیاسی رای دادند و نمایش وحدت بیش از احساسی با موضوع نقشه جدید که ادعا Pithoragarh.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>