هند-بازگشت آفریقای جنوبی اطفال هستند COVID-19 منفی بدون علائم در کسانی که تست شده

تمام آفریقای جنوبی, بازیکنان پس از بازگشت از خود ناقص ODI تور هند پیدا شد به علامت رایگان از coronavirus و کسانی که تحت آزمایشات بازگشت و منفی با توجه به تیم افسر ارشد پزشکی دکتر شعیب Manjra.

آفریقای جنوبی که در بازگشت از هند در مارس 18, تکمیل یک دوره 14 روزه خود انزوا در روز پنج شنبه اما باقی خواهد ماند در مستند برای دو هفته آینده فقط مثل بقیه کشور است.

“همه بازیکنان بودند علامت رایگان و کسانی که تصمیم گرفتند برای انجام آزمایشات بازگشت و نتایج منفی” دکتر Manjra به نقل از به نقل از ESPNCricinfo.

اولین مسابقه در دارامسالا در مارس 12 شسته شد در حالی که دوم و سوم بازی به بازی در لکنو و کلکته – در مارس 15 و 18 به ترتيب – خاموش نامیده می شدند به طور نامحدود با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

آفریقای جنوبی در میان 21 روز در سراسر کشور مستند که ممنوع خروج از خانه به جز برای خرید مواد غذایی و یا دارو و اجازه نمی دهد که برای هر ورزش در فضای باز.

کریکت آفریقای جنوبی تمرکز در حال حاضر بر حفظ بازیکنان تناسب اندام و مربی Tumi Masekela ارسال کرده است تمام بازیکنان خود را در برنامه های آموزشی.

“ما باید زمان حال به کار با بازیکنان را از نظر پرداختن به کوچک niggles که آنها ممکن است داشته باشد. آنها در زمان استراحت و همچنین به قدرت کار,” او گفت:.

“اما این یک چیز بزرگ است که در حال اجرا حجم ظرفیت هوازی پایه است که من می خواهم را امتحان کنید و ساخت تا در دو هفته آینده, بنابراین این بدان معناست که بسیاری از در حال اجرا و یا مقدار زیادی از کار قلب, دوچرخه سواری و یا شنا کردن.”

آفریقای جنوبی تیم ندارد هر مسابقه بین المللی به انتظارنشسته بودند تا ژوئن.

آفریقای جنوبی بیش از 1,400 COVID-19 آلوده مردم با پنج مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید