هند باید مخالفت اسرائیل با طرح الحاق: سفیر فلسطین

تماس در هند به مخالفت با نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو قصد دارد به جلو بروید با الحاق حدود یک سوم از کرانه سرزمین با امکان رای گیری در تاریخ 1 ژوئیه دولت فلسطینی گفت: حرکت خواهد end اثربخشی هر آینده مذاکرات در جنگ است.

“ما نیاز هند به حفظ و حمایت از حق مردم فلسطین برای تعیین سرنوشت و استقلال” مجدی ال Khaldi ارشد دیپلماتیک مشاور محمود عباس گفت هندو. “ما می خواهیم هند به شدت به مخالفت با هر گونه اقدامات یک جانبه و نقض حقوق بین الملل در سرزمین های فلسطینی از جمله اسرائیل برای الحاق سرزمین های فلسطینی توسط نیروی,” او اضافه شده است.

معلوم نیست که آیا دولت اسرائیل را در واقع رفتن انتخابات به روز چهارشنبه با توجه عمیق تفاوت بین آقای نتانیاهو و “متناوب” ساعت و وزیر دفاع Benny Gantz که علنا گفت که مبارزه با COVID-19 همه گیر شد بزرگتر اولویت برای اسرائیل در حال حاضر. با این حال آقای نتانیاهو گفت که تصمیم نهایی خواهد بود ساخته شده توسط او و نه آقای Gantz.

وزارت امور خارجی کاهش یافته است به نظر در مورد این مسئله و دولت تا کنون هیچ بیانیه ای صادر آقای نتانیاهو اعلام کرد قصد دارد که بخشی از وعده های انتخاباتی به تصویب کابینه رای تصویب حاکمیت حقوق بیش از بقاع 132 شهرک سازی اسرائیل و مناطق دیگر در مجموع حدود 30 درصد کرانه. الحاق بخشی از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “طرح صلح” نوشته شده توسط مشاور او و پسر در قانون Jared کوشنر. تحت یک توافق میان همکاران در اسرائیل حزب حاکم این معنا می توانید از ژوئیه 1.

همچنین بخوانید: سازمان ملل متحد می گوید متعهد به حمایت از فلسطینی ها و اسرائیلی ها حل و فصل درگیری مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان پرده طرح صلح

ساعت نارندرا صحبت کرده است به نخست وزیر اسرائیل سه بار در چهار ماه گذشته به طور عمده به بحث در مورد همکاری در طول همه گیر اما مقامات نیست که اظهار نظر در مورد اینکه آیا الحاق موضوع مطرح شده بود ، مقامات پیشنهاد کرد که هند خواهد صبر کنید و تماشا تحولات قبل از واکنش. در ماه ژانویه به هند مخالفت های آمریکا و اسرائیل طرح صلح تکرار هند “سازگار برای حمایت از فلسطینی ها”.

سفیر فلسطین عدنان ابو Haija گفت: هند که به تازگی برنده دو سال غیر دائم کرسی در شورای امنیت سازمان ملل آغاز ژانویه سال 2021 می توانست بین المللی نقشی در این مسئله است. “اسرائیل ختم امکان برای مذاکره حل و فصل خواهد شد نیاز متحده از جمله هند به افزایش به خود را قانونی و مسئولیت های سیاسی به ویژه اعضای شورای امنیت با توجه به این وظیفه خود را برای اطمینان از صلح و امنیت بین المللی” آقای Al-Haija گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>