هند نشان می دهد قصد مبارزه رسیدن به 194 5 در چای

Prithvi شاو حمله به نیم قرن بود تکمیل چاشنی Cheteshwar Pujara و شجاع Hanuma Vihari را متضاد می زند به هند رسیده 194 پنج در چای در روز افتتاحیه از تست دوم.

در حالی که شاو ضد حمله برای quickfire 54 خاموش 64 توپ Pujara خود را نشان داد مرسوم صبر (53 حلاجی کردن 135 توپ) در شرکت آرام Hanuma Vihari (55 خاموش 70 توپ) با هند نمایش هر دو قصد و جرات به مبارزه با آن را در یک seamer پسند جدا.

Pujara و Vihari اضافه 83 اجرا می شود برای پنجمین چوگان پس از هند شد و در dire straits از دست دادن کاپیتان Virat Kohli (3) و معاون او Ajinkya Rahane (7) به برخی از با کیفیت بالا درز بولینگ از تیم Southee (2/38).

از 80 1 هند کاهش یافت و به 113 برای چهار فقط بعد از ناهار قبل از Pujara-Vihari جفت مبارزه با بسیاری از قدرت است.

Pujara نوبت تا کنون شش چهار دست و پا در حالی که Vihari آمار 10 مرزهای.

آندرا رودخانه ضد حمله نیل واگنر (1/29) کوتاه توپ قبل از اخراج یک چنین تحویل در سکته مغزی از چای.

قبلا قرار داده و به بت سبز بالا, هندی, ضربه به ویژه شاو رو ارزش خود را برای عکس های خود را به عنوان 54 خاموش 64 توپ تا به حال هشت چهار دست و پا و یک قلاب-شش خاموش واگنر.

هجوم خون پس از رسیدن به نیم قرن به ارمغان آورد در مورد سقوط.

شاو lunged به یک درایو به بیش از یک تن به تن تحویل از کایل Jamieson (1/35) و تام Latham در دوم لغزش کنده با یک دست گیج از هوا نازک.

دیگر بازکن Mayank Agarwal (7) تلف DRS به عنوان او بطور عمودی در جلو به یک ورودی تحویل از ترنت Boult (1/51).

50-اجرای غرفه بین شاو و Pujara تحت سلطه بود با استعداد Mumbaikar که آمار برخی از لذت درایوهای Southee و کالین د Grandhomme.

گزاف گویی و حمل ساخته شده آن را آسان تر به آمار در حال افزایش است و شاو را بهبود رفت و آمد او را دیدم درایو ظرافت از طریق پوشش می دهد.

وجود دارد مربع دیسک و یک چند در درایو در حالی که او نیز انجام شده و از دست رفته. او زنده خطرناکی اما از همه مهمتر بود بیاد تیک تاک و حتی به عنوان Pujara گیر کرده بود در انتهای دیگر.

واگنر نیست استفاده می شود بسیار با نیمه جدید kookaburra توپ و آن را لی لی که شاو رو به خوبی به اندازه کافی برای فرار از 6 فوت و 8 اینچ Jamieson برای حداکثر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>