هند رو به جلو Lalremsiami نامگذاری شده است به عنوان 2019 FIH زنان ستاره رو به افزایش از سال بین المللی فدراسیون هاکی (FIH) گفت: در روز سه شنبه.

19 ساله مهاجم در زمان دریافت جایزه جلوتر از آرژانتین Julieta Jankunas و Frederique Matla از هلند که به پایان رسید دوم و سوم به ترتیب FIH در بیانیه ای گفت.

این بازیکن از Mizoram کردم 40 درصد از تمام آرا. او 47.7 درصد آرا از میان انجمن ملی رسانه, طرفداران/بازیکنان کمک 28.4 درصد و 36.4 درصد بوده است.

Lalremsiami اول به گسترده تر هاکی آگاهی در هاکی جام جهانی فوتبال زنان در سال 2018 زمانی که او یکی از غرفه کردن بازیکنان در این مسابقات است.

از آن پس او همواره در قلب ظهور زنان هند تیم هاکی آن را به عنوان سمان یک نقطه در جهان بالا 10 تیم در طول دو سال گذشته.

پس از ساخت اولین بازی خود را در سال 2017 در یک سری تست در برابر بلاروس Lalremsiami ساخته شده است یک نام برای خود به عنوان یک مهاجم از توانایی فوق العاده. دو کوتاه ارشد حرفه ای او شده است به برترین گلزن در یک سری تست در برابر کره جنوبی در سال 2017 و در مقابل اسپانیا در سال 2019.

در آماده ثابت توکیو رویداد که در ماه اوت 2019, Lalremsiami گل پیروزی در فینال برابر ژاپن است. در طول دوره از این رویداد هند به خود جلب کرد با استرالیا که رتبه بندی در شماره دو در جهان و همچنین به عنوان نقاشی با رقبای چین است.

این دو رویداد که واقعا ساخته شده در هند و Lalremsiami سال — در انتهای عاطفی مقیاس شدند این مسابقات منجر به مدرک برای توکیو بازی های المپیک است.

در FIH سری نهایی در هیروشیما, هند, ضرب و شتم مخالفان از هشت تیم دیگر همه به دنبال یک محل در المپیک مقدماتی. هند برگزار شد اعصاب خود و در زمان بالا, نقطه, راه اندازی یک هدر در برابر ایالات متحده آمریکا است.

غم انگیز برای Lalremsiami پدرش درگذشت در طول این دوره از این رویداد, اما این جوان ورزشکار در بازی با وجود غم و اندوه خود را.

او بعدها گفت: “من می خواستم به پدرم افتخار می کنم. من می خواستم برای ماندن بازی و مطمئن شوید که هند واجد شرایط است.”

Lalremsiami نیست ویژگی در میان اهداف در دو المپیک مقدماتی مسابقات در برابر ایالات متحده آمریکا اما او ثابت در حال اجرا و خلاقیت کمک قرار دادن مخالفان دفاع تحت فشار اجازه می دهد کاپیتان Rani Rampal به نمره به هدف تعیین که فرستاده هند به توکیو.

Lalremsiami دستاوردهای همه بیشتر قابل توجه با توجه به این که او را تحسین کرد از یک جامعه کشاورزی در Mizoram.

به عنوان یک نوجوان Lalremsiami سمت چپ صفحه اصلی به تاریخ هاکی آکادمی در Thenzawi, 150 کیلومتر از خانه اش.

“هاکی است بسیار مشهور در من ایجاد کرد; تعداد بسیار کمی از مردم بازی ورزشی. اما من همیشه علاقه مند در بازی هاکی بنابراین من تا به حال به حرکت به Thenzawl بود که بسیار دور از من ایجاد کرد بنابراین من تا به حال به حرکت به خوابگاه خود در اوایل سال های,” او گفت: به نقل از المپیک توسط کانال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی