هند میزبان C’Wealth, تیراندازی, تیراندازی با کمان

هند میزبان مشترک المنافع تیراندازی و تیراندازی با کمان قهرمانی در ژانویه سال 2022 و مدال از این دو رویداد محسوب می شود در شمارش نهایی بیرمنگام بازی ها, حرکت بی سابقه ای تایید شده توسط CGF.

این مدال اضافه خواهد شد یک هفته پس از انعقاد چند رشته رویداد ورزشی در بیرمنگام بازی های مشترک المنافع فدراسیون (CGF) اعلام کرد در روز دوشنبه.

این تصمیم در CGF اجرایی جلسه هیئت مدیره در اینجا از فوریه 21 تا 23.

آن را می توان یک پیروزی بزرگ برای هند پس از آن تا به حال تهدید به تحریم بیرمنگام نسخه از بازی برای انداختن تیر اختیاری, ورزش, از فهرست. تیراندازی با کمان نیز یکی دیگر اختیاری ،

“کشورهای مشترک المنافع تیراندازی با کمان و تیراندازی قهرمانی است مجموعه را به محل در هند در سال 2022 پس از یک پیشنهاد به مرحله این رویداد تایید شده توسط CGF هیئت اجرایی” این CGF گفت: در یک نسخه.

حوادث در Chandigarh

دو رویداد برگزار خواهد شد در Chandigarh در ژانویه سال 2022 در حالی که بیرمنگام بازی های کشورهای مشترک المنافع در حال برنامه ریزی از 27 ژوئیه تا اوت 7, 2022.

“این تصمیم تایید کرد که Chandigarh 2022 و بیرمنگام 2022 خواهد بود دو به طور جداگانه سازماندهی و تامین مالی مشترک المنافع رویدادهای ورزشی. “یک هفته پس از مراسم اختتامیه بیرمنگام 2022 بازی های کشورهای مشترک المنافع را CGF باید موضوع یک مدال جدول که شامل نتایج حاصل از Chandigarh 2022 مشترک المنافع تیراندازی با کمان و تیراندازی قهرمانی به عنوان بیشتر و نهایی مشروع رتبه بندی از رقابت ملت ها و سرزمین های از مربوطه مسابقات” این CGF اضافه شده است.

نادر آرایش

به ندرت ورزشی جهان شاهد چنین ترتیب که مدال از مسابقات قهرمانی برگزار خارج عمده بازی شمارش در شمارش نهایی (اصلی رویداد).

National Rifle Association of India (NRAI) رئیس جمهور Raninder سینگ که مطرح ایده مشترک المنافع تیراندازی قهرمانی اعتراف کرد که CGF تصمیم بود “منحصر به فرد و بی سابقه ای توسعه” و همچنین “واقعا یک بازی در حال تغییر روش”.

او همچنین پرده در تماس NRAI و IOA پیشنهاد به عنوان “مسلما در برابر دانه”.

در ماه جولای سال 2019 به IOA تا به حال پیشنهادی برای تحریم 2022 بیرمنگام CWG برای انداختن تیر از فهرست.

هشدار خارج

اما پس از سفر CGF جمهور لوئیس مارتین و مدیر عامل دیوید Grevemberg در ماه نوامبر گذشته IOA خارج هشدار خود را در طول سالانه کل بدن جلسه در ماه دسامبر.

به IOA در حالی که خروج از تحریم, تماس, پیشنهاد برای میزبانی مشترک المنافع تیراندازی و تیراندازی با کمان قهرمانی در سال 2022 با این شرط که مدال اهدا شد در این دو رویداد باید شمارش در شمارش نهایی کشورهای شرکت کننده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>