هند به کار 9 بیشتر پروازها به مقصد تخلیه رشته شهروندان از درهم

هند را به کار گیرند نه بیشتر پروازهای روز جمعه به تخلیه شهروندان خود را سرگردان در امارات متحده عربی به دلیل سفر از محدودیت های اعمال شده در نمای coronavirus بیماری همه گیر.

هوایی هند اکسپرس عمل خواهد شد این پرواز به عنوان بخشی از Vande بهارات ماموریت به جنوب هند شهرستانها از شارجه با توجه به کنسولگری هند در دبی.

همچنین به عنوان خوانده شده | Vande بهارات ماموریت فاز 4 از ژوئیه 3

تمام اتباع هند در توصیه به توجه داشته باشید از فروش مستقیم از هوا در هند اکسپرس پرواز از شارجه. پس پرواز باز خواهد شد برای فروش موثر 4pm امارات متحده عربی زمان در جولای 3. “مطمئن شوید که به کتاب بلیط خود را پس از فروش است زندگی می کنند” این ماموریت اعلام کرد در توییتر.

پرواز برنامه ریزی شده به کار از جولای 9 تا 14 در حال پرواز به Madurai, Coimbatore, تریواندروم تیروچیراپالی کوچی و حیدرآباد که ایسنا گزارش شده است.

هند اتباع ثبت نام با سفارت هند, ابوظبی و یا کنسولگری کل هند در دبی, تحقق مورد نیاز ورود به شرایط می توانید کتاب را از طریق هوایی هند اکسپرس رزرو دفاتر و یا آنلاین در www.airindiaexpress.in و یا از طریق مجاز آژانس های مسافرتی در امارات متحده عربی در این بیانیه با پرواز جزئیات نوشته شده در توییتر گفت.

ذکر صحیح شماره گذرنامه و شماره تماس مهم است. در غیر این صورت بلیط می تواند لغو شود و یا پاس شبانه روزی ممکن است تکذیب کرد, کنسولگری هند گفت.

در حالی که 75 درصد از بلیط ها برای فروش 25% محفوظ می باشد برای کسانی که با موارد اضطراری به کار گرفته شده توسط ماموریت این گزارش گفت:.

“بیش از 1,25,000 سرخپوستان در حال حاضر شده است با خیال راحت عودت خانه از #امارات متحده عربی پس از 7 مارس. ما ادامه خواهد داد به #VandeBharatMission تا همه کسانی که می خواهید برای رفتن به عقب پوشانده شده است. با تشکر از شما همه شرکای ما” سفارت هند در امارات متحده عربی گفت: در یک توییت در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>