هند به ارسال تجهیزات پزشکی را پشت سرخپوستان از ویروس-آمار ووهان: سفارت هند

هند را ارسال تجهیزات پزشکی در هیئت مدیره ویژه امداد هواپیما به چین در شهر ووهان این کانون رمان coronavirus این هفته و به سرخپوستان و همچنین شهروندان از تمام کشورهای همسایه که هنوز در گیر وجود دارد در پرواز بازگشت از سفارت هند روز دوشنبه گفت:.

سفیر هند به چین Vikram Misri گفت که موضوع به ظرفیت ویژه پرواز به ووهان می توانید از اتباع “همه ما کشورهای همسایه” علاوه بر سرخپوستان.

“موضوع به محدودیت ظرفیت و فضای در دسترس بودن در ورودی هواپیما #هند نیز مایل به تسهیل اتباع از همه همسایگان ما شبانه روزی آن در آن سفر بازگشت به #NewDelhi. کسانی که علاقه مند هستند درخواست برای تماس با @EOIBeijing,” Misri توییتی.

چین دست و پنجه نرم برای جلوگیری از بیماری کشنده به عنوان تلفات صعود به 1,770 پس از 105 مردم بیشتر درگذشت عمدتا در بدترین ضربه هوبئی مقامات روز دوشنبه گفت:.

جدید مرگ و میر 100 شد از هوبئی سه در استان هنان و دو در گوانگ.

به سفارت هند همچنین اعلام کرد که دولت هند خواهد بود با ارسال یک محموله از تجهیزات پزشکی در هیئت مدیره امداد پرواز به ووهان اواخر این هفته برای کمک به و کمک به چین در تلاش های خود در برابر COVID-19 بیماری همه گیر.

در بازگشت خود را پرواز خواهد شد برخی از ظرفیت محدود را در هیئت مدیره اتباع هند که مایل به بازگشت به هند از ووهان/هوبئی آن گفت: درخواست اتباع هند برای دریافت در تماس با آن است.

هند گفت: مقامات آنها در تماس با مقامات چینی به اعطای مجوزهای لازم برای پرواز به زمین و رشته سرخپوستان.

هند عمل دو هوایی ویژه هند پرواز در فوریه 1 و 2 و airlifted 647 هند اتباع عمدتا دانش آموزان و هفت Maldivian اتباع.

بسیاری از اتباع هند در حال حاضر در ووهان/هوبئی استان و مایل به بازگشت به هند در حال حاضر شده است در تماس با @EOIBeijing در دو هفته گذشته یک صدای جیر جیر توسط سفارت هند گفت.

ما می خواهیم همه اتباع هند از ووهان/هوبئی استان که قصد فایده این پرواز برای هند و هنوز تماس @EOIBeijing به فوریت تماس با ما خطوط تماس ویژه +8618610952903 و +8618612083629 و یا ارسال ایمیل به [email protected] قبل از سال 1900 دقیقه امروز (17 فوریه سال 2020 ،

هندی مقامات وجود دارد گفت: هنوز هم از 80 به 100 سرخپوستان هنوز گیر در بدترین ضربه ووهان و دیگر مناطق از استان هوبی و بسیاری از آنها شده اند ساخت از جان گذشته به درخواست دولت هند به ترابری آنها.

این شامل 10 سرخپوستان است که می تواند نه هیئت مدیره این دو ویژه پرواز با توجه به درجه حرارت بالای بدن. آنها انتظار می رود به آن را در پرواز سوم به عنوان آنها گزارش شده است به بهبود است.

سریلانکا و نپال و بنگلادش را airlifted اتباع خود در حالی که 800 تا 1000 پاکستانی ها همچنان در هوبئی.

کسانی که برگزار شد تا در این استان بودند که مراقبت گرفته توسط مقامات چینی با به طور منظم و تجهیزات برای مواد غذایی و دیگر مواد ضروری.

هند مقامات گفت که این عملیات به زودتر هوایی دو دسته از سرخپوستان بود لجستیکی کابوس به عنوان هر دو ووهان و Hubai قفل شده بودند با ممنوعیت های دولتی و خصوصی حمل و نقل.

در یکشنبه, Misri گفت: در یک پیام تصویری که در هند انجام خواهد داد همه چیز را در آن به معنی برای کمک به مردم چین برای مبارزه با کشنده شیوع کروناویروس و به زودی ارسال یک محموله از تجهیزات پزشکی.

زودتر هند لغو این ممنوعیت و پاک برخی از تجهیزات پزشکی به دستور چینی واردکنندگان برای دیدار با الزامات.

چین گفت: این مورد نیاز پزشکی ماسک و دستکش و مناسب به ویژه برای کارکنان پزشکی حضور این ویروس آلوده بیماران.

ماسک نیز تبدیل شده اند کمیاب در چین در نمایی از سراسر کشور تقاضا در سه هفته گذشته.

در فوریه 9, نارندرا نخست وزیر نوشت: رئیس جمهور چین ارائه هند کمک به چین برای مقابله با شیوع کروناویروس.

هوبئی و پایتخت آن ووهان را تبدیل به کانون این ویروس و بسیاری از مرگ و میر در چین گزارش شده از استان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>