هند به ماندن جهانی تقاضای انرژی مرکز: Dharmendra Pradhan

وزیر نفت و گاز و فولاد Dharmendra Pradhan به نام برای برنده فرمول که حفاظت از منافع جهانی انرژی تامین کنندگان و مصرف کنندگان در طول G-20 روغن وزرای کنفرانس های مجازی برای ایجاد ثبات در بازار نفت شده اند را لرزاند توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

در طول مداخله او در این ویدئو کنفرانس به میزبانی عربستان سعودی چرخش سر G-20 آقای Pradhan اطمینان این گروه که هند ادامه خواهد داد به باقی می ماند یک جهانی تقاضای انرژی در مرکز. با نفت ارزان سیل بازار و کشش انرژی ظرفیت ذخیره سازی آقای Pradhan تاکید کرد دهلی نو همچنان به پر کردن ذخایر نفتی استراتژیک خود. هند در حال حاضر دارای ذخایر نفت استراتژیک خود در ویساکاپاتنام, Mangaluru و Padur ذخیره سازی 5.33 میلیون تن نفت خام است که می تواند برای حدود نه روز. با توجه به اوایل آژانس گزارش هند را صرف در مورد $ 670 میلیون دلار برای خرید نفت در حدود 30 دلار در هر بشکه برای آن ذخایر استراتژیک کشیده شده از عربستان سعودی و امارات متحده عربی. تحویل شروع خواهد شد در سراسر مه.

با اشاره به جریان انرژی نوسانات بازار آقای Pradhan آنه که قیمت نفت باید مقرون به صرفه باقی می ماند به طوری که یک “مصرف-led بهبود تقاضا” می تواند کمک به ایجاد ثبات در بازار نفت در یک بیانیه رسمی گفت. وزیر همچنین ستایش تلاش های اوپک+ کشورکه همچنین شامل روسیه و دیگران به عنوان یک فرمت از کارتل به تعادل عرضه و عوامل آن ضروری است برای پایداری بلند مدت.

در این بیانیه با اشاره به این که نیروی کار خواهد بود به منظور توصیه G20 وزیران انرژی در گام های بعدی در بازار نفت ثبات است.

اوپک کارتل

جدا از اوپک کارتل های کنفرانس شامل ایالات متحده—بزرگترین تولید کننده نفت—و همچنین کانادا و برزیل. جدا از هند عمده نفت مصرف کشورهای G-20 شامل چین و ژاپن و کره جنوبی.

روز جمعه جلسه افزود: یکی دیگر از لایه پنجشنبه ویدئو کنفرانس میان اوپک+ کشورهای تولید کننده نفت که تا به حال به غیر از مکزیک به توافق بریده بریده تولید بی سابقه 10 میلیون بشکه در روز) به منظور تقویت قیمت های که تا به حال majorly به سقوط با توجه به تقاضای تخریب ناشی از این بیماری همه گیر.

شیب افت تقاضای انرژی در زیر این بیماری همه گیر است صدمه دیده هندی, روغن شرکتها به عنوان به خوبی. هند نفت شرکت (IOC) در پالایش سنگین وزن و منگالور پالایشگاه و پتروشیمی با مسئولیت محدود. (MRPL) باید در خدمت نیروی majeur متوجه به خود را از خاورمیانه تامین کنندگان نفت خام به نقل از Coronavirus بیماری — سیاه و سفید قو رویداد. نیروی Majeur اعلامیه های ساخته شده در قرارداد که از بین بردن شرکت ها از پرداخت با توجه به پیش بینی نشده فجایع مانند جنگ و بلایای طبیعی است.

عربستان روزانه عرب نیوز گزارش که به غیر از 10 میلیون بشکه در روز اوپک + در حال اجرا به مدت دو ماه شروع در جلسه روز پنجشنبه پیشنهاد کاهش از 8 میلیون بشکه از ماه ژوئن تا پایان سال; پس از 6 میلیون بشکه کاهش تا بهار سال 2022. روز جمعه سایت oiprice.com گزارش شده است که ایالات متحده آماده است برای کمک به مکزیک رسیدن به تولید آن قطع سهمیه به عنوان بخشی از برنامه آزمایشی اوپک+ معامله است.

تحلیلگران اشاره می کنند که روز جمعه جلسه بود و انتظار می رود را به حساب که قیمت نفت کاهش یافته و در روز پنجشنبه با وجود وعده های سنگین عرضه را کاهش دهد. قیمت نفت خام برنت که در حال افزایش بوده است از هفته گذشته پیش از اوپک+ جلسه کاهش یافت و نزدیک به 5 درصد به یک سایه بیش از $32 در هر بشکه رسید.

پیشتر رویترز گفت که توجه داشته باشید توسط گلدمن ساکس در روز پنج شنبه تاکید کرد که حتی عمیق کاهش خواهد بود کافی برای افزایش قیمت به دلیل یک کاهش در تقاضای جهانی در حساب COVID-19. این پیش بینی که قیمت نفت سقوط می تواند به 20 دلار در هر بشکه و یا حتی پایین تر است.

“در نهایت این حجم از تقاضا شوک است که به سادگی بیش از حد بزرگ برای هماهنگ عرضه برش” گلدمن گفت: در آن توجه داشته باشید. قیمت زیر 40 دلار در هر بشکه خواهد صدمه دیده شیل صنعت نفت به دلیل بالا بازیابی هزینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید