هند در مقابل نیوزلند | هند نیاز به پیدا کردن پاسخ ها به سرعت می گوید: جان رایت

سابق نیوزیلند کاپیتان جان رایت معتقد است که سرخپوستان بودند “یک کمی زنگ زده” در اولین آزمون در حوضه رزرو.

او گفت هندو “هند نگاه کردن ندارم. آن را تا به حال دو افتتاحیه و متوسط-سفارش در بر داشت حال دشوار است. آن را به پیدا کردن پاسخ به سرعت.”

رایت محبوب سابق هند مربی که رهبری این کشور را به یک آزمون تاریخی و ODI پیروزی در پاکستان در سال 2004 گفت: “نکته خوب برای سرخپوستان است که خود را ‘یک’ تیم در کرایستچرچ به تازگی و Kohli طرف نمی خواهد کوتاه در ورودی در مورد شرایط.”

کلمات ستایش

رایت کلمات تقدیر نیوزیلند کاپیتان کین ویلیامسون. او مشاهده کرد: “کین انجام داده است به اندازه کافی به اصطلاح “بزرگ” متصل شده به نام خود را. او تا به کیفیت واقعی است و رفت و آمد و تعادل برای موفقیت در شرایط مختلف.”

ویلیامسون یکی از آن نادر ضربه که می رود در مورد وظیفه او این اقدام را در خفا او گفت:. “شما در رتبه بندی و او در حال حاضر 40. شما تا به حال متوجه نیست او به ثمر رساند تمام آن اجرا می شود. که کیفیت یک بازیکن بسیار خوب است.”

رایت اشاره کرد: “و او را نیز بسیار فروتن است که بسیار خوب برای یک بازیکن از قد و قامت خود را. به علاوه ویلیامسون است و حتی در نیمه راه از طریق کار خود را.”

به اشتراک گذاری افکار خود را در راس تیلور 100-تست feat رایت گفت: “او مانند یک رودخانه است بسیاری از عکس های. اگر شما رکورد خود را در سراسر فرمت های او است سمت راست وجود دارد. سهم بزرگ به نیوزیلند کریکت در طول سال. و او یک مرد خوب است.”

رایت تغییر توجه خود را به نیوزیلند مخرب سرعت جفت از تیم Southee و ترنت Boult. “هنگامی که توپ نوسانات آنها می تواند کشنده باشد. آن را یک راست به سمت چپ ترکیب به طوری تحویل می آیند در زوایای مختلف در ضربه.”

سابق بازکن گفت: “اگر توپ نمی نوسان آنها می تواند راه رفتن را دشوار مانند ما در استرالیا به تازگی. اما برای بیشتر قسمت ها Southee و Boult شده اند واقعا موثر است. یکی از جفت است.”

در مورد خواسته Jasprit Bumrah مبارزات در ولینگتون تست رایت که دیده است paceman نزدیک در بمبئی سرخپوستان گفت: “او در آینده بعد از یک آسیب است. او را به پیدا کردن خود را و ریتم دوباره. این می تواند اتفاق می افتد به بسیاری از بازیکنان. پس از اوج وجود دارد فلات.”

تحت اسکنر

رایت اشاره کرد: “تیم باید دیده بی پایان vidoes از او. هنگامی که شما را تبدیل به lynchpin از یک حمله مخالفان تیم واقعا شما را تحت اسکنر و به دنبال روش ها برای مقابله با خود را بهترین است.”

رایت گفت: “گاهی اوقات آنها فقط بازی شما خاموش نمی دهد درها را به شما. Bumrah است که یک فرد هوشمند و من مطمئن هستم او خواهد پیدا کردن یک راه است. او را به مبارزه راه خود را از طریق این دوره.”

و رایت همچنان خوش برخورد. یک آبی واقعی کیوی او قطعا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>