هند در مقابل نیوزیلند | Ishant sizzles ویلیامسون سربی در جذاب روز دوم

Ishant Sharma را شیر دل بولینگ تلاش ملاقات آن مسابقه کین در ویلیامسون ظرافت به عنوان نیوزیلند به پایان رسید یک attritional دوم بعد از باز کردن آزمون برابر هند با اندکی بالای دست, در اینجا در روز شنبه.

یکی پس از دیگری پایین سفارش سقوط که دیدم هند دریافت همراه برای 165, Ishant آمدن مستقیم از آسیب مچ پا در زمان سه نفر به 31 در 15 اور با وجود ویلیامسون گردیده 89 در نیوزیلند روز پایان نمره 216 5.

نیوزیلند در حال حاضر سرب توسط 51 اجرا می شود.

New Zealand’s Kane Williamson looks back as the Indian team celebrates after Mohammed Shami dismissed him for 89.

نیوزیلند کین ویلیامسون به نظر می رسد به عنوان تیم هند جشن پس از Mohammed Shami را رد کرد و او را برای 89. | عکس های اعتباری: AP

محمد شامی (1/61 در 17 اور) در املا نهایی از روز حذف ویلیامسون که نمی تواند بررسی یک uppish درایو. هنری Nicholls’ (17 خاموش 62 توپ) مبارزه به نظر می رسید که مانع ویلیامسون ریتم.

طول نهایی ساعت Ravichandran Ashwin (1/60 در 21 اور) که او نیز دگرگون زیبایی در طول روز رها Nicholls’ از عذاب با تحویل بود که رانش و یک اشاره از به نوبه خود به هند کاپیتان Virat Kohli جامعی پایین گرفتن در دوم لغزش.

ویلیامسون نگاه خوب به عنوان او به برخی از لذت سکته مغزی مربع خاموش در حلقه. مربع رانندگی در افزایش خاموش Jasprit Bumrah (0/62 در 18.1 اور), به دنبال یک پوشش درایو خود را نشان داد کلاس.

در همه نیوزیلند کاپیتان آمار 11 مرزهای خاموش 153 توپ.

Bumrah در خصوص مجازات ویلیامسون که او نیز بازگشت و برش او را برای یک مرز و تیلور و سپس مجازات نیمه دیگر شلیک از طریق پوشش می دهد.

وجود دارد کاملا چند سست تحویل در ارائه از هند پیسرز و در بین چند را ضرب و شتم خفاش. با حوضه’ پخته شده در آفتاب, حلاجی شد خیلی بیشتر ساده تر و سیاه کلاه تصرف ابتکار.

Bumrah خاص موفق به پیدا کردن طول خود به طور مداوم. یا او دگرگون بیش از حد کامل و drivable ظهر تحویل و یا بیش از حد کوتاه است که حتی Rishabh شلوار موفق به جمع آوری با توپ رفتن یک زن و شوهر پا بیش از سر خود را.

این است که در آن Ishant را به تصویر آمد. در حالی که او خوش شانس بود برای دریافت بازکن تام Latham با تحویل شناور بر پا بیخ و دیگر بازکن تام Blundell (30) تا به حال نمونه Ishant اخراج روی آن نوشته شده است.

توپ کامل در خارج از بیخ و بن کانال و ناهموار به عقب به اندازه کافی برای پیدا کردن شکاف بین خود بت و پد.

همچنین به عنوان خوانده شده | هند در مقابل نیوزیلند | صد در راس تیلور انبار

ویلیامسون و تیلور پس از آن تا به حال یک همکاری از سال 93 اجرا می شود که در طی آن نیوزیلند نیز منجر شود قبل از Ishant آینده برای سومین spell دگرگون یکی که پرورش داده تا خوب از ظهر و ثابت به آسان گرفتن برای Cheteshwar Pujara در کوتاه پا.

یک بار نیکولز در آمد ویلیامسون بود که پنبه حلاجی روان به طور ناگهانی به حال یک بازیکن در پایان مقابل که به ثمر رساند و تنها 4 خاموش 34 توپ.

به دنبال خوبی برای خود 22nd, تست صد Williamson در پیشنهاد خود را برای به دست آوردن یکی دیگر مرز نمی تواند بررسی پوشش رانندگی و گرفتن کم گرفته شده جایگزین fielder Ravindra Jadeja.

قبلا نیوزیلند پاریس Kyle Jamieson و کهنه کار تیم Southee در زمان چهار ویکت هر کدام به هند نوبت خورده در 68.1 اور.

Jamieson (4/49 در 16 اور) و Southee (4/49 در 20.1 اور) در زمان چهار پنج درهای سقوط کرد که در صبح روز دوم با هند اضافه کردن تنها 43 اجرا می شود خود را به یک شبه نمره 122 5.

Rishabh نفس نفس زدن (19) آغاز شده و با شش اما پس از آن وحشتناک مخلوط کردن با شریک ارشد Ajinkya Rahane (46) منجر به اجرا و کمی شانس بهبودی برای همیشه رفته بود.

این یک فقیر تماس از ارشد بازیکن و شلوار تا به حال به قربانی خود را جدا در این فرآیند است.

Ashwin پس از دریافت زیبایی از Southee قشنگ شبیه به آنچه Prithvi شاو کردم در حالی که Rahane داخل لبه یکی در حالی که تلاش برای آن را به تنهایی ترک.

با هند در 132 برای 7, Rahane می دانستند که زمان در حال اجرا بود و از او به عنوان یک مربع رانندگی ترنت Boult به او یک مرز است.

Southee سپس رو از شر Rahane زمانی که او سعی در شانه و بازو تحویل ساخته شده است که اواخر درون جنبش است. Mohammed Shami سرگرم کننده 21 سپس فعال بازدید کنندگان برای عبور از 150 اجرا شده را علامت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>