هند در مقابل نیوزیلند | Southee — مردی برای تمام فصول

تیم Southee است مردی برای تمام فصول. او هرگز شکایت هرگز grumbles درست می کند کار خود را.

فقط به عنوان او را در حوضه رزرو در اینجا در دو روز اول اسکالپینگ چهار.

قدیمی مدرسه چرخش کاسه او اقتباس مدرن بازی.

و او می تواند به نوبه خود سختی — جسمی تخلیه وظیفه بولینگ در برابر باد — به قدرت خود.

هیچ حدس

هر دو Prithvi شاو و R. Ashwin باز شد و castled توسط این 31 ساله ارشد حرفه ای با 274 آزمون موهای رنگ شده. هنوز Southee بود با احتیاط در برابر ساخت پیش بینی و یا نامگذاری هدف تیم خود را می تواند.

او گفت: “من فکر نمی کنم وجود دارد همیشه امن است تعداد و بنابراین من فکر می کنم آن را فقط در مورد ما قرار دادن با هم مشارکت و پنبه حلاجی شده به عنوان طولانی به عنوان ما می توانیم. و سپس بیرون رفتن و انجام کار ما با توپ. بدیهی است که رفتن به سخت تر در دوم نوبت برای ما پرتاب کنند.”

او اذعان کردند و به نوبه خود. “وجود دارد یک کمی از چرخش. شما معمولا نمی بینیم که در روز 2 در حوضه. به همین دلیل نوبت اول مهم می شود.”

Southee گفت: run-out of Rishabh نفس نفس زدن بود که دستیابی به موفقیت های بزرگ است چرا که او می تواند مانند یک خطرناک بازیکن.”

کیوی افزود: “ما می دانستیم که اگر ما می تواند باز کردن یک پایان و سپس Jinks [Ajinkya Rahane] دنبال شد به بازی کمی بیشتر پرخاشگرانه است که به ارمغان می آورد ما را به بازی کمی بیشتر است.

“آره من فکر می کنم راه ما دگرگون امروز صبح خیلی خوب بود. به پایان دست نخورده خط بود که با دو خطرناک بازیکنان در صبح است.”

صحبت کردن در مورد نوسان را Southee گفت: “من احتمالا به نگرانی در مورد سرعت در حالی که پیش پس من باید به تکیه بر مهارت های دیگر. و من حدس می زنم نوسان است.”

در سطح جهانی پرتاب کنندگان

در مورد Jasprit Bumrah داشتن خاموش-روز Southee گفت: “من فکر نمی کنم وجود دارد هر چیزی اشتباه است با او. او در کلاس جهانی کاسه.”

در Ishant, Southee گفت: “او شده است در سطح جهانی کاسه برای مدت زمان طولانی. او تجربه کردم.”

در مورد خود کیوی متوسط است اما اغلب در نوسان از چیزهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>