هندی-دکتر آمریکایی می نویسد به غرب بنگال دولت; گوید COVID-19 فوق العاده عفونی بسیار کشنده

توصیف coronavirus به عنوان فوق العاده عفونی و به شدت کشنده برجسته هندی-آمریکایی متخصص قلب و عروق خواسته است, West Bengal وزیر Mamata بانرجی را به هر چیزی برای اعطا شده و تمام اقدامات لازم را برای جلوگیری از مقیاس بیماری و مرگ و میر در کشور است.

همچنین بخوانید: Coronavirus | Kolkata حساب برای 65 درصد از COVID-19 مرگ و میر در بنگال نشان داده

تنسی-بر اساس Dr Indranill باسو ری در نامه ای به خانم بانرجی گفت که هند از جمله بنگال غربی ممکن است خوش شانس به دلیل های مختلف ویروسی فشار نداشتن یک عفونت شدید.

همچنین بخوانید: بسیار بالا میزان مرگ و میر در بنگال غربی می گوید مرکزی تیم

“من مجبور به نقطه ای از این واقعیت است که به عنوان, West Bengal فوق العاده شلوغ, ویروس, اگر آن را آلوده یک محل خاص را گسترش مانند آتش سوزی موثر بر هزاران نفر و کشته شدن چند,” او گفت:.

آن را ضروری است برای حفظ دقیق اجتماعی فاصله و اطمینان حاصل شود که این ویروس می تواند مانع از گسترش و کشتن آن را به عنوان انجام شده است در برخی از کشورهای غربی متخصص قلب و عروق گفت: در نامه خود.

“ما نمی توانیم هر چیزی را برای اعطا به عنوان شما را پشیمان خواهد کرد اگر هزاران نفر آلوده می شوند و صدها نفر شروع به مرگ به دلیل عدم سختگیری در جلوگیری از گسترش و مناسب تشخیص COVID-19.

همچنین بخوانید: رمز و راز از پایین COVID-19 اعداد در غرب بنگال

“من می بنابراین با مهربانی درخواست شما را به گام های فوری برای تحقق بخشیدن به کوشندگی از این ویروس و این واقعیت که آن را به یک ماشین کشتار. اقدامات مناسب از جمله افزوده, تست انزوا از تمام مخاطبین و پرقدرت اجرای مستند الزامی برای جلوگیری از دقیق سناریو به عنوان دیده می شود در غرب,” او گفت:, و اضافه کرد که coronavirus بسیار عفونی و به شدت کشنده است.

Dr. Ray, یک متخصص قلب و عروق و قلبی electrophysiologist که شده است یک استاد پزشکی و بهداشت عمومی در چند دانشگاه در آمریکا و هند ابراز شوک که به جای پزشکان کمیته خواسته شده است به ارائه COVID-19 گواهی مرگ.

همچنین بخوانید: هیچ شفافیت در غرب بنگال

“Hushing تا مانند عفونت و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب مانند انزوا منجر به مرگ و نابودی که من قطعا می دانم که شما نمی خواهم به عنوان نخست وزیر دولت من,” او اضافه شده است.

در هند تعداد کل تایید COVID-19 مورد افزایش یافته است به 67,152 پس از یک رکورد تعداد 4,213 مورد جدید گزارش شده در 24 ساعت گذشته تا دوشنبه ساعت 8 صبح در حالی که شمار کشته شدگان افزایش 97 به 2,206 اتحادیه وزارت بهداشت گفت: در به روز رسانی روزانه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>