هندی-آمریکایی ها با برگزاری تظاهرات در مقابل چین سفارت در واشنگتن

یک گروه هندی-آمریکایی ها از در و اطراف سرمایه های ملی برگزار کرده است یک تجمع مسالمت آمیز در مقابل سفارت چین در اینجا اعتراض چین پرخاشگری در امتداد خط کنترل واقعی.

نمایش ضد چین آگهی ها و فریاد شعارهایی مانند “چین کمونیست: پایین پایین” معترضان در روز یکشنبه گفت که چینی ها ویروس کشته شده است lakhs از مردم در سراسر جهان به ارمغان آورده است اقتصاد جهانی متوقف .

فعال جامعه Manoj Sreenilayam گفت: “ما محکوم دختران چینی تجاوز landgrab و کشتار سرخپوستان در سرزمین های هندی در لاداخ در حالی که جهان در حال پریشان با COVID-19 همه گیر” .

همچنین بخوانید: لاک بن بست | هیچ کس نمی تواند لمس یک اینچ از هند زمین: Rajnath Singh

“برای چند دهه گذشته چین بوده و قلدری هند و دیگر کوچکتر ملل گفت:” یکی دیگر از فعالان ماهیندرا Sapa.

در جنوب دریای چینچین شده است به طور غیر قانونی تصرف زمین و جزایر کوچکتر ملل. از کشته شدن 20 سربازان هندی. ما در اینجا به منظور بالا بردن آگاهی و نیاز جهان به انجام افقی تشدید و اقتصادی جدا از چین Sapa گفت.

این تظاهرات مسالمت آمیز به نمایندگی یک مقطع هندی-امریکایی فرهنگی و اجتماعی سازمان از مریلند ویرجینیا و واشنگتن دی سی.

برجسته در میان آنها کرالا association of Greater Washington, Durga معبد دوستان تامیل گروه های فرهنگی و انجمن های فرهنگی از Howard County, شورای ملی آسیایی, هندی, انجمن ها و Vishwa هندو Parishad آمریکا است.

همچنین بخوانید: لاک بن بست | Xi Jinping را بسیج سفارش ماه از برنامه ریزی قبل از مرز حرکت می کند

به تازگی تشکیل شده است نیویورک-بر اساس مخالفت با چینی امپریالیسم (OCI) گروه 23 همچنین با ارسال نمایندگان خود را برای شرکت در تظاهرات.

ما در اینجا به اعتراض چینی تجاوز در هند زمین و سرزمین های از کشورهای همسایه گفت: Sanjay پاتل.

در هفته های اخیر, هندی-آمریکایی ها در شهرستانها عمده ایالات متحده برگزار شد تظاهرات مسالمت آمیز علیه چین است.

برای اولین بار از آن برگزار شد در شیکاگو توسط برجسته هندی-آمریکایی Dr بهارات Barai در نیویورک در میدان تایمز که در آن اعضای تبت جامعه نیز نشان داد در برابر چین است.

گروه دیگری به رهبری پپ گواردیولا Bhandari در نیویورک به تازگی تشکیل شده OCI گروه 23 به بسیج مردم در 23 کشور با آنها چین دارای اختلافات ارضی.

این گروه هفته گذشته برگزار شد یک وبینار در چینی امپریالیسم خطاب توسط هند سفیر سابق چین Gautam Bambawale و سابق بورس و اوراق بهادار مدیره از هند رئیس D R مهتا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>