هندی, بانک به حراج TDP MLA اموال

برای دومین بار در شش ماه هندی بانک قرار داده تا اموال متعلق به TDP MLA Ganta Srinivasa Rao برای e-حراج.

تصمیم به e-حراج آپارتمان ساخته شده در 444 متر مربع متری در Balayya Sastry طرح در نظر گرفته شد چرا که به طور پیش فرض بر روی وام به لحن ₹220.66 کرور.

حراج روند آغاز شده توسط بانک دابا باغ شعبه دارد. اطلاع رسانی صادر شد در روزنامه ها بیان کرد که حراج آنلاین خواهد بود انجام شده در آوریل 16. نرم افزار می توان در زمینه های از مارس 11 به 15.

با توجه به اطلاع رسانی برنامه ها و جزئیات این اموال را می توان از www.bankeauction.com. Pratyusha منابع و مادون خصوصی محدود که در آن آقای Srinivasa Rao خدمت کرده بود به عنوان مدیر قصور در بازپرداخت وام از ₹141.68 کرور. بانک صادر کرده است تقاضا توجه در 4 اکتبر. 2016.

با وجود تقاضا متوجه این شرکت گفته بود نه پاک کردن وام. کل برجسته از جمله بهره جزء بود در بیش از ₹208.68 کرور که در تاریخ 7 نوامبر سال 2019 زمانی که بانک صادر اول e-حراج توجه کنید.

بعد e-حراج به تعویق افتاد و پس از اطمینان داده شده توسط آقای Srinivasa Rao و دیگر خدمت مدیران. پس از پرداخت ساخته شده بود و نه برجسته مقدار بالا رفت و به ₹220.66 کرور که در تاریخ 2 مارس سال 2020 است.

آن را آموخته است که خواص 26 متعلق به آقای Srinivasa Rao و P. V. Prabhakara رائو, K. B. Subrahmanyam, نارنی Amulya و Parachuri Bhaskara رائو همه مدیران این شرکت متصل شد توسط بانک.

دارایی های متعلق به شرکت های مانند Pratyusha منابع و مادون, Pratyusha تجارت جهانی و Pratyusha شهرکهای نیز متصل شده و در حراج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>