هندی بوکسورهای در ایتالیا ارائه شده اولیه پرواز را با توجه به COVID-19 اما به ماندن قرار داده و به عنوان “تهدید دور’

هندی بوکسورهای آموزش در ایتالیا برای ماه بعدی مقدماتی المپیک داده شد گزینه پرواز اولیه با توجه به این رمان coronavirus (COVID-19) تهدید در کشور است اما این تیم تصمیم به ماندن قرار داده و به عنوان پایه آموزش آن در آسیسی است “دور” از کانون شیوع.

هند تیم متشکل از 13 بوکسورهای و در حدود همان تعداد از کارکنان پشتیبانی در حال حاضر در آسیسی تپه شهر در مرکزی, ایتالیایی منطقه اومبریا. این COVID-19 شیوع در ایتالیا تا کنون تحت تاثیر شمال منطقه لمباردی, ترک هفت کشته و 229 آلوده.

“ما در حال قرار دادن اقامت در آسیسی ما باید یک برنامه ریزی آموزش فردا. ما کمی نگران زمانی که ما شنیده اخبار از وقوع. اما به عنوان ما درک می کنیم در حال حاضر شیوع بسیار دور در نزدیکی میلان در حالی که ما در منطقه مرکزی” هند را بالا عملکرد مدیر سانتیاگو Nieva گفت PTI از آسیسی.

“ما صحبت کرده اند به مقامات ایتالیایی و متوجه شدم که وجود دارد بدون نیاز به نگرانی برای ما در حال حاضر. لطفا با گسترش وحشت غیر ضروری وجود ندارد و زود پرواز اتفاق می افتد. ما را ترک خواهد کرد به عنوان برنامه ریزی شده روز جمعه داشتند.”

المپیک مقدماتی برای بوکس در حال برنامه ریزی برای در اردن برگزار می شود از آوریل 3. این مراسم به تعویق افتاد یک ماه پس از میزبان اصلی — ووهان در چین — رفت و مستند با توجه به COVID-19 شیوع.

هند تیم متشکل تزئین شده ستاره مانند افسانه ای M. C. Mary Kom, Amit Panghal و Vikas کریشن در میان دیگران برنامه ریزی شده است به ترک اردن از رم در روز جمعه.

یازده شهرهای ایتالیایی — 10 در لومباردی و یکی در شمال شرقی منطقه ونتو — که قرار است تحت یک مستند با توجه به گزارش های رسانه ها.

این تیم داده شد انتخاب ترک در اوایل روز شنبه پس از Nieva ابراز نگرانی در پی COVID-19 شیوع در ارتباط با ملی فدراسیون.

“بله, فدراسیون داده بود و ما گزینه مصرف اولیه پرواز به اردن اما ما خوب با ماندن پشت و تکمیل اردوگاه ما به عنوان برنامه ریزی شده چرا که ما دور از تهدید” Nieva گفت.

“وجود دارد بدون نیاز به وحشت پیام من به فدراسیون بود به حساس و موها آنها را از وضعیت و کشف گزینه های وضعیت باید بوجود می آیند. وی در پاسخ به سوال در مورد پیام خود را به فدراسیون بوکس از هند (BFI) دبیر کل جی Kowli.

این رویداد در اردن خواهد kick-شروع مراحل مقدماتی برای بازی های المپیک توکیو در این سال است.

“آموزشی ما در حال رفتن خوبی است. همه چیز طبق برنامه و ما با اعتماد به نفس قوی در مقدماتی” Nieva گفت.

تیم زنان از پنج بوکسورهای شده است آموزش در آسیسی پس از 18 فوریه در حالی که هشت مردان قوی را به تیم ملی پیوست و در فوریه 23.

بوکس المپیک مقدماتی به عنوان به خوبی به عنوان رویداد اصلی در توکیو در حال انجام است توسط کمیته بین المللی المپیک (IOC).

تصمیم گرفته شد پس از IOC معلق بین المللی انجمن بوکس (AIBA) با توجه به گفته های مالی و اداری و سوء مدیریت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>