هندی شطرنج ستاره حرکت می پردازد

Koneru Humpy در زمان برخی از زمان برای رسیدن به آن استفاده می شود. یک صفحه شطرنج خواهد پاپ تا بر روی کامپیوتر خود را روی صفحه نمایش و سپس یکی دیگر و یکی دیگر. نوزده از آنها در واقع.

این نخستین بار بود که او در بازی همزمان شطرنج آنلاین. در آن زمان او به پایان رسید او بازی در اواخر شب شنبه او خسته شده بود. اما او از ذهن نیست. او تجربه لذت و خوشحال بود برای کمک به یک علت نجیب.

Humpy و پنج دیگر بالا سرخپوستان — Viswanathan Anand Vidit Gujrathi P. Harikrishna B. Adhiban و D. Harika — در زمان رقبای از سراسر جهان در یک رویداد خیریه برای کمک به هند در مبارزه با کروناویروس.

آنها قادر به تولید بیش از ₹4.5 لاخ به سمت PM-مراقبت صندوق از طریق خود بازی های همزمان در chess.com (شرکت کنندگان نیاز به کمک در بازی استادان).

“این آسان نیست اما من خوشحالم من می تواند بخشی از این رویداد بزرگ” Humpy گفت هندو. “مخالفان من منطقی قوی است.” هنوز هم او برنده تمام بازی ها به جز یکی. “در آن بازی بیش از حد من در یک موقعیت بهتر قبل از من blundered ملکه من” او گفت:.

در حالی که Humpy وارد شده از خانه اش در ویجیاوادا (او قفل شده است و خودش را در یک اتاق به طوری که دختر کوچک خود را نمی خواهد مزاحم او), آناند, بازی های برگزار شده از یک آپارتمان در فرانکفورت. پنج بار قهرمان جهان شده است رشته در آلمان از این بیماری همه گیر شیوع.

او با بازی 21 بازی و برنده 18. سه کشیده شد. این یک تجربه جدید برای او ، در واقع این اولین بار بود, همیشه آنلاین صفحه نمایش به طور همزمان برای تمام بازیکنان است.

آناند بستری او احساس خسته. “به سوی پایان آن را سخت به کار کردن مواضع,” او گفت:. “من بسیار خوشحال و سپاسگزار به تمام شرکت کنندگان است. من امیدوارم که آنها از آن لذت می برد.”

Gujrathi دوم قوی در این زمینه گفت که او لذت می برد بازی با 20 بازیکن در همان زمان. “به جز در یک زن و شوهر از بازی من تا به حال به کار سخت حق را از طریق” گفت: جهان شماره 23 که از خانه اش در Nashik. Harikrishna ساخته شده حرکت خود را از پراگ در حالی که Adhiban تنها یکی را به نفع خود تمام بازی ها, بازی های برگزار شده از چنای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید