هند در جشنواره فیلم لس آنجلس به نمایش گذاشته 125 فیلم از خود گذشته 17 نسخه

مانند چندین جشنواره بین المللی فیلم در این سال هند, جشنواره فیلم لس آنجلس (IFFLA) قادر نبود به جای توجه به COVID-19 همه گیر هل دادن آن را به پیدا کردن راه های مبتکرانه برای ارتباط با مخاطبان است. این جشنواره است که سازماندهی یک نمایشگاه مجازی در سراسر 17 روز ارائه 125 فیلم از آخرین 17 نسخه از جشنواره از جمله فیلم های مستند و کوتاه.

این نمایشگاه مجازی با عنوان IFFLA در طول سال: 17 روز جشن 17 سال سینمای هندبرگزار خواهد شد از ماه ژوئن 19 جولای 5, اما لیست فیلم ها در حال حاضر در دسترس بر روی وب سایت خود را. این سرپرستی ها فیلم ها طبقه بندی شده اند به 12 تم, مانند, ‘طنز من در حال حاضر’ که شامل کمدی مانند اواخر Manish Acharya را صلب پنجاب و “شن و لرزش’ بخش است که درام مانند Anurag Kashyap منی کار Gangs of Wasseypurو Vikramaditya Motwane را به دام افتاده. فیلم های دیگر در سراسر دسته بندی ها عبارتند از: Karishma Dev Dube را Devi (الهه) بازیگران Priyanka بوز; ریما دس’ ایجاد کرد Rockstarsبود که هند اسکار برای ورود 2019; Shubhashish Bhutiani جایزه اسکار-کوتاه فیلم کوتاه هندوکش; Lena خان ببر شکارچی و Ruthy Pribar را مراقب; ریچی مهتا هند در یک روز, Shonali بوز Amu, Devashish blogger me را Taandav, Tanuj چوپرا , Pia, و شرلی ابراهیم و Amit Madheshiya این ساعت از مجازات.

“این نوع از یک رویداد است که معمولا سازمان یافته در طول یک سال نقطه عطفی مانند اتمام 20 سال اما ما می خواستیم به آن را انجام دهد در این زمان فوق العاده ای از ما قادر به نگه IFFLA در ماه آوریل و نمی خواهیم به ما 2020 خط به بالا آنلاین می گوید:” کریستینا Marouda, IFFLA بنیانگذار. 2020 خط که شامل برخی از جهان برای اولین بار خواهد بود نقل مکان کرد تا 2021 و برگزار خواهد شد نیست.

Marouda آگاه است که اکثر فيلم در بخش برنامه نویسی در دسترس خواهد بود به صورت رایگان در سیستم عامل های مانند یوتیوب و Vimeo. “ما خواسته فیلمسازان برای بلند کردن کلمه عبور خود را برای 17 روز” او سهام. اما برخی از فیلم ها در لیست خواهد بود بازی در جریان خدمات مانند Netflix و Amazon Prime تصویری که فقط می تواند توسط کاربران از این سیستم عامل است.

لیست فیلم ها همچنین شامل بیش از 70 فیلم کوتاه مانند Neha RT طنز این Shaila(ع) و جنیفر روزن Lakshساخت خود را آنلاین مراسم افتتاحیه این نمایشگاه مجازی.

این فیلم ها در دسترس هستند از طریق www.indianfilmfestival.org

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید