هندی, لیگ برتر 2020 | گواتی به میزبان دو بازی راجستان Royals

این Barsapara ورزشگاه در گواتی میزبان قهرمانان سابق راجستان سلطنتی دو صفحه اصلی مسابقات در آینده نسخه هندی لیگ برتربه BCCI گفت: در روز پنج شنبه.

“آنها در حال حاضر بازی دهلی نو پایتخت & Kolkata Knight Riders در مارس 5 و 9 آوریل به ترتیب در گواتی. هر دو بازی باید 8 ساعت IST شروع” BCCI وزیر Jay شاه گفت: در یک نسخه.

همچنین در لیگ 2020: وارنر به عنوان Sunrisers Hyderbad کاپیتان

راجستان سلطنتی را بازی باقی مانده خود را پنج خانه مسابقات تعیین شده خود را در خانه زمین از سوائی Mansingh ورزشگاه در جیپور.

استیو اسمیت-led راجستان Royals باز خواهد شد مبارزات انتخاباتی خود را با یک دور مسابقه در برابر Chennai Super Kings در تاریخ 2 آوریل.

“خاندان سلطنتی آوردن IPL به شمال شرق برای اولین بار در حال گسترش کریکت رد پای خود در منطقه است. ببینید شما در آوریل گواتی!,” راجستان سلطنتی نوشت: در توئیتر رسمی خود مسئولیت رسیدگی به.

 

در سال گذشته راجستان سلطنتی ساخته شده بود درخواست بازی چند از مسابقات خود را در گواتی شده اند و در مذاکرات با آسام انجمن کریکت (ACA) برای مدتی کاملا. این حرکت که حمایت IPL شورای حکام بود اما به چالش کشیده شده توسط یک پیل در راجستان دادگاه عالی در اوایل این سال است.

همچنین در لیگ 2020: Dhoni شروع به آموزش برای IPL-13 از 2 مارس

دلیل پشت این حرکت بود Royals’ ناخشنودی با بیمار cricketing اکوسیستم در دولت و همچنین ارتباط ضعیف با راجستان انجمن کریکت (RCA).

سلطنتی نیز شده بود تحمیل ضرر و زیان ناشی از دلایلی مانند بالا تقاضا برای بلیط رایگان و اجباری تخصیص کرسی ها به RCA.

سلطنتی قبلا در احمدآباد در سال 2010 و احمدآباد و بمبئی Brabourne ورزشگاه 2015 فصل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>