هندی لیگ برتر | مسابقات برگزار شود در مقابل خالی می ایستد?

ورزشی وزارت خواسته است تمام ملی کارکنان فدراسیون های ورزشی از جمله هیئت مدیره از کنترل کریکت در هند (BCCI) برای پایبندی به وزارت بهداشت دستورالعمل محرومیت همه “مجامع عمومی.”

همچنین بخوانید: بازیکنان خارجی در دسترس نیست IPL تا مارس 15 با توجه به محدودیت های ویزا

وزارت امور خارجی توصیه BCCI نه به جلو بروید با Premier League (IPL) “در این زمان” و اما در سمت چپ آن را به اختیار هیئت مدیره. BCCI در ادامه به بررسی گزینه های مختلف پیش رو از روز شنبه IPL شورای حکام (GC) جلسه ای برای تصمیم گیری سرنوشت 13th edition که برنامه ریزی شده است برای شروع در بمبئی در مارس 29.

رویکرد جامع

“شده اند وجود دارد متناقض مشاوره های مختلف از چهارم تا روز شنبه ما را به نشستن با تمام ذینفعان و یک رویکرد جامع برای تصمیم گیری آینده دوره عمل” BCCI خزانه دار آرون Dhumal گفت هندو در روز پنج شنبه.

در حالی که Dhumal تایید کرد که نمایندگان تمام هشت franchisees همراه با کسانی که از پخش دعوت شده برای این دیدار گفت: این امر می تواند زودرس به بحث در مورد بازیکنان خارج از کشور مشارکت.

هندو گزارش روز پنج شنبه که با اکثریت ویزا به هند لغو شدن در پی COVID-19 ترساندن در خارج از کشور اطفال و مربیگری کارکنان خواهد بود فاقد شرایط لازم برای ورود به این کشور حداقل تا 15 آوریل پس از آنها صادر شده B-ورزشی ویزا تحت ویزا کسب و کار دسته.

“بله آن آورده شده است به ما اطلاع می دهد. اگر GC تصمیم به رفتن پیش با این رویداد پس از آن ما باید به درخواست مقامات دولتی مربوطه برای آن (صدور روادید برای اطفال خارج از کشور و حمایت از اعضای هیات),” Dhumal گفت.

با ورزش وزارت diktat و نه اجازه می دهد اجتماعات این احتمال وجود دارد که اگر IPL پیش می رود به عنوان برنامه ریزی شده آن برگزار خواهد شد در مقابل خالی می ایستد حداقل تا virus تهدید فروکش.

فروش بلیط معلق

تمام franchisees بود که شروع به فروش بلیط را به حالت تعلیق در آن به پایبندی به وزارت سیاست.

سوال بزرگ در نظر گرفته شود برای IPL مقامات این است که آیا به تعویق انداختن IPL یا اینکه به جلو بروید که در هر برنامه با خارج از کشور cricketers های حذف شده برای چند بازی به عنوان آخرین چاره است. اکثریت franchisee مدیران هندو صحبت با احساس تعویق افتادن نیست یک گزینه مناسب است.

“تعلیق یا تعویق خواهد منجر به سردرگمی بیشتر. اگر مشورتی است که فراتر از 15 آوریل پس از آن وجود خواهد داشت هیچ وقت به بازی و با یک تنگ تقویم بین المللی برای بقیه سال وجود دارد می تواند هیچ پنجره فراتر از آن ممکن است به مرحله IPL” گفت: یک franchisee رسمی را ترجیح می دهند ناشناس ماندن.

یک BCCI رسمی با استناد به گمنامی اظهار داشت توپ را در BCCI جمهور Sourav Ganguly و اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه — پدر BCCI وزیر Jay شاه — دادگاه است. “اگر وزیر غیررسمی توصیه رئیس جمهور به جلو بروید با این رویداد او (Ganguly) را فشار دهید برای IPL به عنوان در هر برنامه با خالی می ایستد,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید