هندی, دانش آموزان و حرفه ای در لتونی به دنبال کمک از دولت

حداقل 173 دانش آموزان هندی گیر در لتونی در شرق اروپا شروع یک کمپین آنلاین به دنبال کمک از مقامات هند. این دانش آموزان همراه با چند رشته اتباع هند هستند و خواستار آن است که آنها یا باید تخلیه شود و یا دولت باید آنها را فراهم فوری حمایت مالی آنها به عنوان رشته در ریگا پایتخت به دلیل لغو هوایی بین المللی خدمات در نظر coronavirus بحران است. صحبت کردن بیش, تلفن, چند, دانش آموزان و حرفه ای گفت که آنها مانع از سوار شدن پروازهای بین المللی به هند قبل از پرواز لغو شد.

‘هیچ تضمینی’

“ما در حال تحصیل در دانشگاه های مختلف از لتونی و هنوز موفق به دریافت هر گونه تضمین از مقامات هند. ما به اندازه کافی پول ندارد و نمی تواند زنده ماندن در اینجا برای مدت طولانی اگر مستند ما مانع از بازگشت به خانه در هند” گفت: Abhishek Sangwan یک دانش آموز از ISMA دانشگاه ریگا. آقای Sangwan که شد از هاریانا گفت که بسیاری از دانش آموزان بودند غافل از هند تصمیم به خاموش کردن خدمات هوایی و برنامه ریزی برای بازگشت اما خود رشته به عنوان دو کشور رفت و به مستند.

او اطلاع داد که در لتونی است که گزارش حداقل 221 موارد عفونت کرونا ويروسی است که قادر به ارائه هر گونه کمک هر چند هیچ یک از اعضای جامعه که تا کنون نمایش داده می شود علائم عفونت. این کشور اعلام وضعیت اضطراری و بسته مرزهای خود با کشورهای همسایه.

توجه پزشکی

وجود دارد اما دانش آموزانی که بیمار هستند و نیاز به توجه فوری پزشکی. Gaurang Divyakant پاتل از احمدآباد که همچنین تحصیل در ریگا گفت که او تا به حال یک عمل جراحی ریه در هند در سال گذشته و می خواهم به بازگشت به خانه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به عنوان او ترس از گرفتن کافی پزشکی در لتونی در این لحظه.

“از آنجا که من از قبل موجود شرایط پزشکی لازم است که من اقامت در نزدیکی خانواده من در این زمان گفت:” آقای پاتل. لتونی ندارد سفارت هند و سفارت هند در سوئد معتبر است لتونی. این فاصله فیزیکی بین پایتخت سوئد در استکهلم و ریگا نیز مانعی برای سرخپوستان که در تلاش برای رسیدن به مقامات هند ناموفق.

‘مشکل’

جدا از دانش آموزان وجود دارد حداقل 24 بازرگانان و حرفه ای است که همچنین به دنبال کمک از دولت هند. Rajeev Malhotra یک کارآفرین گفت: بلیط هوا لغو شد پس از خدمات هوایی بودند به حالت تعلیق در آخرین یکشنبه. “کسب و کار آمده است به توقف در اینجا در ریگا. خانواده من در هند است که شامل دختر جوان من و همسرم در حال پیدا کردن آن بسیار دشوار است برای مقابله با این وضعیت. من نیاز به بازگشت به خانه با خانواده من در این بار تلاش. من هم نمی تواند حفظ زندگی در ریگا به طور نامحدود” گفت: آقای Malhotra در یک ایمیل درخواست کمک فوری از مقامات هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید