هندی سوپر لیگ | zovi چشم سوم نقطه

قهرمان سابق zovi را به درجه یک تا یک پیروزی و پایان سوم در سوپر لیگ ایستاده زمانی که آن چهره های شمال, United FC در اینجا در روز سه شنبه.

Chennaiyin در حال حاضر چهارم در جدول با 28 امتیاز دو خجالتی سوم قرار بنگلور, FC. قرعه کشی و یا یک شکست برای Chennaiyin در بازی نهایی لیگ فاز از این ISL معنی این امر صورت دائم الخمر FC گوا در بازی آف.

بسیاری را در Owen Coyle برنامه و اینکه آیا او به دنبال به دست یک فرصت برای خود حاشیه بازیکنان.

سه کارت زرد

لوسین Goian رافائل Crivellaro و Nerijus Valskis را برداشت تا سه کارت زرد در این فصل و یکی در فینال بازی لیگ به آن معنا است که آنها از دست پا برای اولین بار از بازی آف.

بسیار بعید است که Coyle را که در معرض خطر توسط فیلدینگ آنها را در روز سه شنبه.

“اول از همه ما می خواهید را به نفع خود بازی. ما سه پسر و سه کارت زرد. از آن خواهد شد واقعا ساده و بی تکلف به آنها را قرار داده و یک ریسک است.

پس از آن بازیکنان استراحت شود. در نهایت, شما باید به ضرب و شتم بهترین تیم را به نفع خود. می شود آن را FC گوا و یا ATK. آنها بسیار خوب تیم با مربیان. بنابراین وقتی که ما در مورد آن فکر می کنم. اما هنوز هم ما می خواهید را به نفع خود فردا بازی گفت:” Coyle.

انتظار امثال رحیم علی Karanjit Singh, Deepak Susan و Aimol Reamsochung به نام شروع XI.

شمال شرقی ایالات خود جنگ به صورت. آن را دچار تحقیر 5-1 دست دادن به حیدرآباد FC هفته گذشته و کوهستانی اسکاتلند خواهد بود از جان گذشته برای جبران را در مقابل خانه خود را حامیان و پایان فصل خود را در توجه داشته باشید.

“این آخرین بازی. همه را به بهترین خود را و ما سعی خواهیم کرد به پایان بر یک برنده باشید” گفت: مربی خالد Jamil.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>