حتی از دست دادن در بزرگترین بازی فصل را انجام داده ایم کمی به تعدیل خلق و خوی در woodland اردوگاه.

تحت نظارت از Owen Coyle, تیم افزایش یافت و از پایین سنگ outplayed لیگ سرگرم کننده ترین طرف (FC گوا) در پلی آف و همچنین سمت غالب در فینال برابر ATK.

به پایان رساندن ضعیف

اگر نه برای ضعیف اتمام Chennaiyin را احتمالا مسجل سوم آن عنوان شده است.

“ما می خواهید را به نفع خود اما همچنین سرگرم در حالی که ما انجام این کار گفت:” Coyle, در حالی که مصرف شارژ در دسامبر 2019. بازیکنان خود را آیا درست است که تولید برخی از هیجان انگیز فوتبال است.

در Fatorda ورزشگاه در روز شنبه از لگد کردن آنها نقل مکان کرد و توپ را با فوریت به تصویب رسید با دقت و تنها یک goalline ترخیص کالا از گمرک رد Chennaiyin. همه از این در کمتر از 60 ثانیه!

چنای و برگ ثبت شده سهم عمده ای از در اختیار داشتن (62%) بود 279 بیشتر لمس توپ بازی 299 بیشتر عبور می کند با تعداد زیادی بیشتر دقت (75 درصد نسبت به ATK را 58 درصد).

اوون-تازه

Coyle عشق برای بازی و مثبت خود را در اثر مالش بر روی بازیکنان. او همیشه صحبت در مورد مصرف آن را یک بازی در یک زمان و آن را مانند یک جذابیت کار کرده.

The Irishman فرود در وسط فصل ساخته شده ترفند جزئی به سلف خود جان گرگوری سیستم و همه چیز به طور ناگهانی کاهش یافت و در محل. یک طرف که تلاش شد به رشته با هم حتی چند معنی دار می گذرد steamrollered مخالفان خود و آن صعود تا جدول.

آن را نه فقط مدیر جدید و فلسفه خود را, اما همچنین کار سخت بر روی زمین آموزش آورده است که در مورد این تغییر و تحول است.

“اگر شما نگاهی به شانس خود را از آن خواهد آمد به شما امد و شد زیاد” گفت: Coyle پس از نهایی. “غنایم رفت و به ATK… پس همه آنها را.”

درآمد احترام

وجود دارد ممکن است پشیمانی وجود دارد اما نمی توان خوابی برای بازیکنان و طرفداران است. Coyle مردان غلبه بر تمام موانع به ارمغان آورد و طرفداران بازگشت به ورزشگاه و به دست آورده را از دست داده به احترام.

“Chennaiyin بود تیم ما نمی خواست به چهره در برگشتی” گفت: FC گوا کلیفورد میراندا مرد در اتهام از سرگرم کننده ترین و سمت غالب در ISL تاریخ است.

از یک also-ran بودن می ترسید توسط بهترین تیم در کشور… است که Coyle میراث. و Chennaiyin باور نکردنی اجرا با وجود معکوس در فینال خواهد بود بخشی از فوتبال و فرهنگ عامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی